Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Smutné loučení Bohuše Matuše a Lucinky: Při stěhování vyřešili zásadní problém

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: profimedia
Bohuš Matuš

Zpěvák a muzikálový herec Bohuš Matuš se se svojí přítelkyní Lucinkou stěhují do nového bytu, který bude vhodnějším zázemím pro jejich očekávané miminko. Během přípravy na novou životní etapu však museli učinit zásadní krok.

Příchod prvního miminka Bohuše Matuše a jeho lásky Lucinky se nezadržitelně blíží a přípravy na jeho narození jsou v plném proudu. Pár ze zároveň rozhodl přestěhovat do většího bytu, který bude rozhodně vhodnější na výchovu dítka.

„Už se stěhujeme čtyři dny, na dnešek jsme poprvé spali v novém bytě, který je opravdu krásný a větší než ten, kde jsme bydleli doteď. Musím říct, že stěhování jsme zvládli v klidu, stěhovali jsme se sami, ani jsme nemuseli využít stěhovací firmy,” svěřil se zpěvák webu super.cz. Ze stěhování má pár velkou radost. Zároveň prozradil, že byt postupně zařizují i s pomocí rodičů Lucinky.

„Byt postupně vybavujeme, rodiče Lucinky nám například koupili pračku a nábytek, za to jsem jim moc vděčný, jsou prostě skvělí,” vychvaloval Bohuš přístup Lucčiných rodičů.

Smutné loučení

Přestože jsou stěhování a přípravy na miminko velmi radostné, musel pár podniknout i krok, který byl spíše smutný. „Po několika letech jsme se museli rozloučit s králíkem a papouškem, darovali jsme je Lucinky babičce, tam o ně bude dobře postaráno. Chceme mít pro miminko, které se nám narodí v prosinci, absolutní čistotu,” přiblížil zpěvák situaci serveru super.cz.

Rozhodnutí je naprosto pochopitelné. Před příchodem miminka na svět se spousta párů loučí se svými domácími mazlíčky právě z hygienických důvodů.

Na miminko se moc těší

Bohuš Matuš a Lucinka začali randit zhruba v polovině roku 2018. Svým vztahem způsobili napříč médii velký poprask, a to hlavně kvůli věku Lucinky, která je o 29 let mladší než zpěvák. V době jejich seznámí jí tak bylo jen pár měsíců patnáct let. 

Tlak společnosti však hrdličky zdárně překonaly a nenechaly se rozdělit. Na škodolibé poznámky z řad fanoušků si už dávno zvykly a nenechají se ničím rozhodit. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU