Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš: První pusinka s Lucinkou v deseti letech? Zpěvák opět šokuje

Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Zdroj: Profimedia
Bohuš Matuš s manželkou Lucií

Bohuš Matuš se nedávno oženil, vzal si matku své dcery Natálky, Lucinku. Novomanželé se zúčastnili znalostního kvízu, kde zpěvák prozradil, kdy dal své manželce první pusu.

Bohuš Matuš se před pár týdny zbavil statusu starého mládence, když se oženil se svou o třicet let mladší partnerkou Lucií Palkaninovou.

Zpěvák měl veselku v zábavním parku Krtkův svět a on i jeho novomanželka si obřad i následnou oslavu velmi užili. Svatba se navíc konala v den Lucinčiných osmnáctých narozenin, a tak bylo co oslavovat.

Z Lucinky je tak již přes dva týdny paní Matušová, co ale o sobě manželé po letech vztahu vědí? To zjistili ve znalostním kvízu.

Lucinka Matušová má pořádně ostrý jazýček, svého manžela nazvala debilem!

Bohuš a Lucie Matušovi se nechali vyzpovídat pro pořad TV Nova Život ve hvězdách. Kvíz měl odhalit, jak moc se novomanželé znají.

Zpěvák svou Lucinku uvedl do rozpaků, když přišla otázka na první pusu. Odpověď totiž netušil a jeho manželka mu jen nenápadně špitla „Ty jsi byl můj první“, na což Matuš zareagoval s humorem sobě vlastním slovy „Tak deset, tehdy ti bylo deset, ne?“. 

To Lucinka nerozdýchala a Matuše setřela slovy „Ty jseš debil“, načež zpěvák začal ihned situaci žehlit a uvedl vše na pravou míru. „Vždyť jsi byla tehdy na tom Fantomovi, ta pusa byla samozřejmě na tvář,“ vysvětlil. Čerstvá paní Matušová jen dodala, že by nerada, aby jeho slova opět někdo překroutil, zpěvák ale jen flegmaticky zakroutil hlavou: „To už je jejich věc.“

Matušová se opět vyjádřila k Vojtkovi, žádné objímání prý nebylo

Lucie Matušová se mimo jiné vrátila k aféře s Marianem Vojtkem, který měl na svatbě svého kamaráda Bohuše Matuše naprosto nemístné řeči. Vojtek na veselce tvrdil, že nevěsta Lucinka původně chtěla jeho, a když ji odmítl, smířila se s Matušem. 

To ale podle Lucinky nemá s realitou nic společného a na koncerty muzikálového zpěváka chodila pouze kvůli své kamarádce, která do něj byla zamilovaná. 

„Já jsem vždycky měla volné vstupenky od mojí učitelky zpěvu. Tak jsme se párkrát bavili. Byli jsme kamarádi, ale nikdy jsme se neobjímali,“ tvrdí paní Matušová.

Podle ní to Vojtko myslel z legrace. „Chodila za ním hlavně ta moje kamarádka, která ho miluje. Jo, měli jsme se rádi, ale v životě mezi námi nic nebylo,“ vysvětlila webu TN.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU