Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš prozradil, jak Lucinka prožívá těhotenství a s čím mají starost

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia
Bohuš Matuš

Bohuš Matuš (47) je štěstím bez sebe, za pár měsíců se stane poprvé otcem. Holčičku mu porodí jeho partnerka Lucinka. Studentka konzervatoře si dítě přála už dlouho a teď se její přání konečně vyplnilo.  

Štěstím bez sebe 

Na moment, kdy se pár dozvěděl o těhotenství, zpěvák nezapomene. Ráno po probuzení si šla Lucinka udělat těhotenský test a vyběhla z koupelny plná radosti. "Lítala po bytě a já si říkal, co se stalo. Konečně se na nás usmálo štěstí,“ svěřil se zpěvák. O miminko se oba snažili už delší dobu. Nadšení neskrývá ani jeden, i když s veřejností přeci jen více komunikuje Matuš. Sedmnáctiletá Lucinka si hoví v pohodlí domova a ve škole si zařídila individuální plán. Konzervatoř nenavštěvovala ani v době koronavirové krize. Během propuknutí první vlny pandemie spolu pár trávil spoustu času, a tak není divu, že se rozrostou o jednoho člena.

Ta pravá 

S expřítelkyní Nikolou se na dítě necítil, ale s Lucinkou to věděl hned. „Je velmi šikovná a věřím, že jednou bude i skvělá maminka. Kdyby otěhotněla, budu rád. Umím si s ní rodinu představit,“ prozradil už dříve Matuš. „Já jsem za to moc rád, že jsem se toho dočkal. I přes větší věkový rozdíl jsem našel v Lucince tu, se kterou chci mít rodinu a já věřím, že to zvládneme. Plně si uvědomujeme zodpovědnost našeho rozhodnutí. A jsme moc šťastní."

K výbavičce jim přispívá mnoho fanoušků, kupují věci pro jejich holčičku. Hodně pomáhá i Lucinky maminka, moc se na příchod vnoučete těší. S Matušem má skvělý vztah, rozumí si a podporují se. 

Matuš se na roli otce svědomitě připravuje. „Zajímám se o vše, co je spojené s narozením miminka. Společně s Lucinkou se snažíme zařídit vše, co je potřeba. Je to pro mě nový životní impuls a velká radost,“ směje se zpěvák, který se stane poprvé otcem až ve sedmačtyřiceti letech. Někteří fanoušci ale nedokázali překousnout věkový rozdíl partnerů. 

Momentálně má pár jen malý byt, kam by se rodina nevešla, ale během září by se měli stěhovat do většího a tam pokojíček bude. Až bude Lucinka plnoletá, Matuš si ji plánuje vzít. „Mám hrozně rád Prahu 8, kde bydlím, Libeňský zámeček, ženil se v něm i Lucinčin bratr. Tak možná tam. Rodiče Lucinky nechtějí moc pozornosti,“ dodal zpěvák, jenž se chvíli před padesátkou rozhodl usadit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky