Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Matuš a Lucie ukázali své zázemí pro narození miminka. Porod čekají každým dnem

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia

Bohuš Matuš a jeho Lucie své soukromí rádi sdílí s ostatními. Těhotná přítelkyně zpěváka měla dokonce nakrátko Instagram, ale ten byl již zrušen. Nyní si založili nový, který je jejich společný a rozhodně stojí za zhlédnutí.

Bohuši Matušovi nevadí mluvit veřejně. Je to přeci jen zpěvák. Pro jeho o třicet let mladší partnerku je to trochu problém. Prostřednictvím jejich nového instagramového profilu se jí ale jistě bude komunikovat snadno.

Dozvíte se tam nejrůznější věci z jejich soukromí. „Moc nás bavilo chodit vybírat knížky a věci pro miminko! Teď už můžeme jen na internetu. Doufáme, že se situace zlepší! Hodně zdraví všem,“ píší u snímku, kde listují dětskou knížkou.

Mimo jiné tam najdete i fotografie z podzimních procházek nebo jejich domova. Jejich fanoušci se v komentářích pak nebojí říct, co si myslí. Je jasné, že pár s tak obrovským věkovým rozdílem vzbuzuje nevole.

„Lucince a malé přeji, ať jsou zdravé. Ale na vašem vztahu mi něco nesedí. Z fotek jde vidět, ze Lucka není upřímně šťastná, spíš vystrašená. A i to, že máte společný účet a že píšete za Lucku, je docela k zamyšlení,” píše jedna ze sledujících.

„Nikdo za mě nepíše… Jsem šťastná jako nikdy, prostě nejsem fotogenická. Toť vše,“ odpovídá Lucie, jenž se na sociální síti často angažuje. Fotky s Bohušem mají větší úspěch. „Dnes budeme mít skvělou večeři!“ píše zpěvák u snímku, kde drží pekáč s kuřetem.

O Lucinku se zkrátka dobře stará a nemůže se dočkat, až bude tatínkem. „Rozhlížíme se po obchodech a internetu, abychom miminku připravili vše, co bude hlavně v prvních měsících života potřebovat. Hlavně aby bylo zdravé,“ přeje si Matuš.

Bohuš Matuš Bohuš Matuš Zdroj: Profimedia

V minulosti dítě nechtěl, a tak veřejnost jeho slova překvapují. „To si nemůžete naplánovat. To se prostě stane,“ vysvětlil s tím, že s Lucií se na to cítil.

„A já jsem za to moc rád, že jsem se toho dočkal. I přes větší věkový rozdíl jsem našel v Lucince tu, se kterou chci mít rodinu a já věřím, že to zvládneme. Plně si uvědomujeme zodpovědnost našeho rozhodnutí. A jsme moc šťastní,“ řekl Matuš. S dětmi příliš zkušeností nemá, ale až bude držet v náručí malou holčičku, jistě mu to bude připadat přirozené.

„Zajímám se o vše, co je spojené s narozením miminka. Společně s Lucinkou se snažíme zařídit vše, co je potřeba. Je to pro mě nový životní impuls a velká radost,“ svěřil se Bohuš Matuš Šípu. Lucie má porodit, co nevidět, tak snad se to dozvíme právě z jejich Instagramu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky