Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucinka o dohodě s Bohušem Matušem: Ještě to není definitivní

Bohuš Matuš, Lucie
Bohuš Matuš, Lucie
Zdroj: Instagram
Bohuš Matuš, Lucie

Bohuš Matuš se nemůže dočkat, až bude tatínek. Jeho o třicet let mladší přítelkyně Lucinka čeká miminko. Právě s Lucinkou nedávno přišel do podniku Gauč ve Stromovce, kde pořádal malý koncert a vznikl tam první společný rozhovor od doby, co je těhotná.

Jak už se Matuš dříve svěřil, čeká je s Lucií velké stěhování. „Přiklepli nám krásný velký byt. Ono se to hodí, je to v Bohnicích, tak to je tak akorát pro mě,“ vtipkoval Bohuš pro web super.cz. Oba už chystají výbavičku, i když toho tolik kupovat nemusí.

„Něco málo už máme, něco jsme dostali a něco jsme koupili, a ještě je toho hodně, co pořídit,“ řekla Lucie. „Hodně dárečků pro miminko posílají fanoušci,“ dodal zpěvák. Výbavička by byla, ale na jménu se shodnout neumí. „Na jménu jsme se zatím neshodli. Já jsem vymyslel krásná jména, ale Lucinka bude mít poslední slovo,“ vysvětlil zpěvák.

Lucie je do Matuše zamilovaná až po uši

„Chceme si to nechat jako tajemství do porodu, a ještě to není definitivní,“ svěřila se Lucie, která si nedávno založila Instagram a chystá se i na svůj vlastní Youtube kanál.

Na Instagramu odpovídá na zvídavé otázky fanoušků a jeden z nich ji nemálo naštval. „Tobě přijde jako v pohodě, že by Bohuš mohl být tvůj otec, kdyby tě úplně normálně měl ve třiceti letech?“ zní jedna z otázek. „A co má být? Mám se tahat s nějakým stejně starým puberťákem, jen aby byli spokojení ostatní? Ať si každý chodí s kým chce, když bude šťastný,“ odpovídá studentka konzervatoře, která je ráda, že bude brzy maminkou.

Čekají holčičku

„Myslím, že je jedno v kolika letech má kdo dítě. Byla jsem na pár kurzech pro těhotné a byla tam i patnáctiletá slečna a jedna stejně stará jako já. A šlo nám to lépe než těm mnohem starším,“ popisuje Lucie průběh kurzu.

„Chceme mít svůj vlastní youtubový kanál, kde chceme zaznamenat všechny naše zážitky,“ svěřila se mimo jiné Lucie. Právě tam bude své fanoušky informovat o mateřství.

Matuš dítě nikdy předtím nechtěl

Z Bohuše Matuše bude jistě svědomitý tatínek. „Zajímám se o vše, co je spojené s narozením miminka. Společně s Lucinkou se snažíme zařídit vše, co je potřeba. Je to pro mě nový životní impuls a velká radost,“ říká zpěvák, který ještě donedávna děti vlastně vůbec nechtěl.

Rodit má Lucie v prosinci. „Dozvěděl jsem se to tak, že Lucinka tady jednoho dne skákala, strašně se smála, radovala a říkala: To není možné, tohle,“ popisoval Matuš Lucinčinu reakci na těhotenství Expresu.

Ta už před rokem říkala, že by miminko chtěla. „Klidně teď, ale raději si počkám," řekla v nováckém pořadu Život ve hvězdách. „Pořád jí říkám, že má ještě čas, že je ještě miminko. Říkám, ať si dodělá školu, maturitu a další věci a trochu se ještě rozkouká. Ale kdyby to mělo přijít, také bych se tomu nebránil," podotknul zpěvák. A tak se také stalo.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky