Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš a Lucinka: Musela lhát o věku, dnes plánují svatbu a deset dětí

Bohuš Matuš Lucinka
Bohuš Matuš Lucinka
Zdroj: Profimedia

Zpěvák Bohuš Matuš je známý svou slabostí pro leckdy i o dvě generace mladší dívky, než je on sám. Už několik let však randí s Lucinkou, kterou potkal, když jí bylo pouhých čtrnáct let. Nyní Lucie přiznala, že Matušovi lhala!

Zpěvák Bohuš Matuš byl donedávna starý mládenec. I když brzy oslaví své padesáté narozeniny, partnerky měl vždy o několik desítek let mladší.

S dnes sedmnáctiletou Lucií se zpěvák seznámil, když jí nebylo ani patnáct let, a jiskra prý ihned přeskočila na obou stranách.

Lucinka dokonce Matuše chtěla tolik, že se rozhodla lhát o svém věku, a zpěvák se její reálný věk dozvěděl až po čase.

Bohuš Matuš

„Bylo mi tenkrát patnáct. Já jsem mu ale nakecala, že mi bude brzy osmnáct, protože se mi děsně líbil,“ prozradila Lucinka pikantní okolnosti seznámení se zpěvákem na svém Instagramu.

Když pak Bohuš Matuš zjistil pravdu, nejdřív byl podle Lucie trochu nahněvaný, rychle jí však odpustil. „Když se dozvěděl pravdu, trošku se urazil, ale bylo nám spolu fajn. Chodit jsme spolu začali, až když mi bylo šestnáct,“ pokračuje čerstvá maminka.

Bohuš Matuš a Lucie spolu mají holčičku Natálii, která se narodila 6. prosince a zatím dělá svým rodičům jen radost. Partneři už dokonce plánují další děti!

Bohuš Matuš

Bohuš Matuš má v plánu si svou Lucinku vzít za manželku, nejdřív ale musí počkat, až dosáhne plnoletosti.

Mezitím už ale čerstvá maminka plánuje další miminko a netají se tím, že by dětí chtěla v budoucnu i více. „Jednou jsem z legrace říkala, že bych jich chtěla deset, a teď si to začínám přát,“ tvrdí podle Blesku nadšeně Lucie.

Zda se nakonec zpěvák dočká obří rodiny, nebo pořídí malé Natálce jen jednoho sourozence, to ukáže až čas.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky