Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš se chce ženit. Prozradil, kdy si Lucinku vezme

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia

Lucie Palkaninová a Bohuš Matuš budou mít zanedlouho o jednoho člena víc. O třicet let mladší přítelkyně populárního zpěváka totiž porodí co nevidět. Byť se maminkou ještě ani nestala, Matuš už jí slíbil další miminko.

Sedmnáctiletá Lucie sama přiznává, že o kluky zájem neměla. O Matuše ale jo. Ten je v jejích očích zřejmě ten pravý muž. „Mně se nikdo předtím tak nějak nelíbil. Říkala jsem si, že nikdy nikoho chtít nebudu, že kluci jsou fuj. Pak se mi líbil on a tak to už zůstalo,“ svěřila se v pořadu Showtime.

„Myslím si, že ten věkový rozdíl tak strašný není. Když jsem si to tak přepočítával, tak až mi bude osmdesát, tak Lucka bude v mém současném věku, že,“ přiznal Matuš, který si z toho ale ve finále nic moc nedělá. Lucie je prý ta pravá.

Bohuš Matuš Bohuš Matuš Zdroj: Profimedia

„Já jsem ho moc chtěla a jsem takto spokojená,“ řekla Lucie. Bohuš na kameru přiznal, že se změnil. V minulosti dítě nikdy nechtěl.

„Najednou jsem zjistil, že mám Lucinku strašně moc rád. A když už, tak se vším všudy. I s určitou ostudou, která mě tím bude třeba provázet. Ale když to takhle krásně sedlo, jsem nakonec moc šťastný, že budu mít potomka a že nezůstanu sám,“ raduje se zpěvák. Na holčičku se už oba moc těší a tráví čas výzdobou pokojíčku.

Stále se najdou tací, jenž jejich vztah nechápou. „Do očí nám to nikdo neřekl. Oni si jen hrají na frajery na internetu. Máme teď společný profil na Instagramu a devadesát procent komentářů je pozitivních. Lidé nám tam píší moc hezky a najde se třeba jen jeden blbec ze sta,“ vysvětluje Lucie s tím, že porod se blíží.

Bohuš Matuš Bohuš Matuš Zdroj: Profimedia

„Může to být kdykoliv, čekáme. Vše máme připravené,“ popisuje Lucie. „Já nebudu lhát, připravený na tu totální změnu nejsem. Ale moc se těším a podřídím tomu úplně všechno,“ tvrdí Matuš, který Lucince jasně stanovil, co ještě v životě musí dokázat.

„To je moje podmínka. Když Lucinka dodělá školu, udělám jí další miminko. Lucinka bude mít brzy osmnáct let, tak hned jak je oslavíme, vezmeme se,“ prozrazuje plány Matuš. Lucie se svatbou stoprocentně souhlasí.

„Zajímám se o vše, co je spojené s narozením miminka. Společně s Lucinkou se snažíme zařídit vše, co je potřeba. Je to pro mě nový životní impuls a velká radost,“ svěřil se Šípu zpěvák.

„Rozhlížíme se po obchodech a internetu, abychom miminku připravili vše, co bude hlavně v prvních měsících života potřebovat. Hlavně aby bylo zdravé,“ vyslovil své přání Matuš, který se těší na novou životní roli.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU