„Já samozřejmě tu celosvětovou rošádu sleduji. Ale osobně to vidím jako velkou hru. Co se týče vakcíny, tak se spíše očkovat nenechám,“ řekl Bohuš Matuš pro Život v Česku.

„Možná časem názor přehodnotím, ale nyní je jasný. Rozhodně neviním vládu z těch opatření, to si vymyslel nějaký chytrák někde úplně jinde, a teď nás s tím otravují po celém světě,“ konstatuje Matuš.

Jediné, co ho zajímá, je péče o novorozenou dceru Natálku. Pandemie koronaviru jde tak trochu mimo něj. Stejně je doma a snaží se být dceři tím nejlepším tátou.

„Jsem nadšený, ta naše holčička je velice tichá, milá, usměvavá a trochu na mně závislá. Holky asi bývají na tatíncích závislejší. Natálku pořád nosím, a pokud ji položím, začne natahovat a brečet, je to úžasný mazlíček a Lucinka je fantastická čistá duše, takže jsem po strašně letech opravdu spokojený,“ řekl Super.cz Matuš.

Čas s dvouměsíční dcerkou si užívá a chce s ní trávit každou volnou chvilku. „Hrozně mě to baví, já Natynku přebaluji, koupu, uklidňuji, někdy ji i krmím přes odsávačku mlíčkem, ona se mi odměňuje krásným úsměvem,“ pyšnil se hrdý otec.

Mohlo by se zdát, že bude mít nedostatek práce, který během pandemie trápí většinu umělců. U Matuše je tomu ale jinak. Nad vodou ho drží fanoušci.

„Mám naštěstí okolo sebe úžasné lidi, včetně mé nejmilejší paní doktorky Věry Baudyšové, která vyhrála cenu nejlepší praktické lékařky roku a velice mi pomáhá. Takže nestrádám. Už jsem si vybral asi 20 vystoupení, která následně udělám,“ svěřil se zpěvák.

Přemýšlí i o tom, že by začal vyučovat zpěv. Se svým hlasovým rozsahem do toho může směle jít. „Mám už obavy, že pokud se to bude prodlužovat, tak budu profesorem doopravdy a budu učit někoho zpívat. Hraji i na kytaru, takže hledám zkušebnu a kdo by měl zájem, velice rád naučím pár základních věcí,“ nabízí své služby Matuš.