Vztah zpěváka Bohuše Matuše a mladinké Lucinky leží mnoha lidem v žaludku. O zpěvákovi si myslí, že je nemocný, úchylný nebo nenormální. Ten si z toho ale nic nedělá a svou milou nejenže odvedl k oltáři hned poté, co dovršila plnoletost, ale navíc s ní zplodil i dceru Natálku.

Lucinka není první mladinká dívenka, která podlehla zpěvákovu kouzlu. Ten, i když mu táhne na padesát, vždy chodil s mnohem mladšími dívkami. Zralé ženy ho prostě nepřitahují. I s Lucinkou se seznámil, když byla ještě pod zákonem, ale jak oba tvrdí, neměl o tom ani potuchy. Dívka mu totiž o svém skutečném věku lhala. Ten se Matuš dozvěděl až později, když už prý byl do ní zamilovaný.

Seznámili se, když jí nebylo ani patnáct

„Nebylo mi tenkrát ani patnáct. Já jsem mu ale nakecala, že mi bude brzy osmnáct, protože se mi děsně líbil,“ prozradila Lucinka na Instagramu. „Když se dozvěděl pravdu, trošku se urazil, ale bylo nám spolu fajn. Chodit jsme spolu začali, až když mi bylo šestnáct,“ doplnila ještě.

O tom, že jim to klape, nemůže být pochyb. V prosinci loňského roku se jim totiž narodila dcera Natálka, kterou si oba hýčkají jako oko v hlavě. Natálku si prý přála hlavně Lucinka, která toužila být mladou maminkou. Matuš se otcovství nejprve bál. Nyní by však své holčičce rád dopřál sourozence.

„Jednou jsem z legrace říkala, že bych chtěla deset dětí, a teď si to začínám přát,“ řekla Blesku Lucinka, která by vzhledem ke svému věku klidně takový počet stihla.

Nutný chirurgický zákrok pro Lucinku

Na to si budou ale muset nějakou dobu počkat. Lucinka totiž musí podstoupit půl roku po porodu chirurgický zákrok.

„Nejde o nic moc vážného, zkrátka mi musí opravit břicho, jelikož mám velký rozestup břišních svalů a do toho velkou pupeční kýlu, která mě zlobí,“ prozradila novopečená paní Matušová pro eXtra.cz.

Zpěvák se tak o malou dcerku bude muset zvládnout postarat sám. Pomoc mu samozřejmě nabídla i Lucinčina rodina, která ale nepochybuje, že by to Bohuš zvládl i bez nich.