Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš má dceru: Nadšený otec popsal, jak probíhal porod

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia

Bohuš Matuš je konečně otcem. Dceru mu porodila o třicet let mladší partnerka Lucie. Miminko přivedla na svět přesně v termínu. Zpěvák je nyní štěstím bez sebe a je rád, že má vlastní rodinu.

Lucie měla bříško opravdu veliké. Každý už čekal na to, kdy bude muset na porodní sál. Vypadala totiž, že porodí na místě. Nakonec to zvládla v termínu, jaký jí byl určen lékařem.

Porod dle něho tak dlouhý nebyl. „Celkem asi deset hodin, ale když to přišlo, tak to bylo celkem rychlé. Přestřihl jsem pupeční šňůru, to bylo pro mě důležité. A i když jsem byl zpočátku nervózní, tak jsem to zvládl,“ radoval se Matuš.

Celou nemocnici vychválil do nebes. „Měli jsme skvělou zdravotní sestru a celý personál Nemocnice na Bulovce byl úžasný. Chtěl bych jim moc poděkovat. Proběhlo to celé velmi hladce,“ pěl ódy na zaměstnance nemocnice.

Bohuš Matuš

Nejprve se Matuš bál, ale později ho to opustilo. „Musím říct, že i přes prvotní obavy to všechno dopadlo skvěle. Obě holky jsou zdravé a já jsem na Lucku nesmírně hrdý, že to zvládla. Ale stejně tak i na dceru,“ svěřil se webu Život v Česku.

Žádné komplikace při porodu se nevyskytly. „Jsem za to nesmírně rád. Lucka byla strašně šikovná a statečná a koukal jsem, jak to skvěle zvládla. Rodili jsme přesně na termín,“ skáče radostí do stropu zpěvák, který má holky již jistě doma.

„Natynka je moje největší radost na světě, bude se mít jako princezna. Hezky hajá a ani moc nepláče, já byl jako malinkej taky tichej,” prozradil Matuš Super.cz.

Bohuš Matuš

Ještě před narozením miminka se chtěl všechno dozvědět. „Zajímám se o vše, co je spojené s narozením miminka. Společně s Lucinkou se snažíme zařídit vše, co je potřeba. Je to pro mě nový životní impuls a velká radost,“ svěřil se Šípu Matuš.

„Rozhlížíme se po obchodech a internetu, abychom miminku připravili vše, co bude hlavně v prvních měsících života potřebovat. Hlavně aby bylo zdravé,“ pokračoval Matuš, který se celou dobu těšil, až se stane otcem.

„Já jsem za to moc rád, že jsem se toho dočkal. I přes větší věkový rozdíl jsem našel v Lucince tu, se kterou chci mít rodinu a já věřím, že to zvládneme. Plně si uvědomujeme zodpovědnost našeho rozhodnutí. A jsme moc šťastní,“ dodal Matuš.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky