„Když natvrdo, tak dobrá. Musím přiznat, že já osobně nic neplánuji, ale naše malá Natinka je jiného názoru. Ona už zcela nezakrytě mluví o tom, že nechce v naší rodině být jediným prckem a zcela vážně nám sděluje, že bychom s tím měli něco udělat a že nám při výchově případného potomka bude nápomocná. A tak si říkám, co s tím nadělám, když přání nejbližších se mají plnit? Takže abych odpověděl, já ani Lucinka se rozhodně ničemu nebráníme. Mít dvě děti je určitě krásná věc. Sám vím, že mít malé parťáky je skvělé. Já jsem ze tří dětí, byli jsme rok, dva, tři od sebe a strašně rád si na to vzpomínám. Mít sourozence je prostě úžasné. Užili jsme si krásné dětství, a když teď u nás k něčemu podobnému, tedy rozšíření rodiny, dojde, bude to paráda,“ s úsměvem a i dávkou nadšení prozradil zpěvák.

Když to tedy shrneme, tak početí druhého potomka necháváte osudu a klapne-li to, tak vaše trio nového člena rodiny s chutí a láskou přivítá. Je to tak?

„Je to přesně tak. Dětská přání se mají plnit, tak bychom jí to její rádi splnili. Ovšem pozor, Natynka nechce brášku, ale sestřičku. Už ví, jak se bude její případná parťačka jmenovat. Bude to Amálka, bude prý strašně moc hezká a budou si prý s Natálkou nejen hrát, ale i rozumět. Má to prostě v té své hlavičce srovnané a teď už je to, jak říká, na nás dospělých, abychom nelenili a něco s tím udělali. A to tak, že brzy,“ prozradil Bohuš.

No jo, ale pohlaví dítka není o chtění nebo přání, ale příroda sama určí, bude-li to kluk či holčička. Co tedy když dojde k tomu, že místo Amálky spatří světlo světa kluk jako buk?

„Žádný problém. Mezi námi, a neříkejte to Natynce, já osobně bych byl rád, protože dcerušky inklinují k otci, jak je tomu z mé parádní zkušenosti u nás, chlapečci zase k mamince, takže by se rodinné síly vyrovnaly. A jak to všechno v mé rodině sleduji, i manželka by mužský přírůstek přivítala. Ovšem ať by to dopadlo jakkoli, tak nový člen našeho snad budoucího kvarteta bude přivítán s radostí a bude právoplatným členem Matušovského spolku. A jsem si jist, že i naše malá by si klučičího parťáka zamilovala. Je to šikulka, hodně povídavá a veselá a určitě by si s bráškou své společenství užívala. Takže se uvidí, jak vše dopadne, nechme vaši původní otázku s otevřeným koncem,“ dodal informace pro Kafe.cz Bohuš Matuš.

Související články