Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš přiznal obavy: Mám strach, že mi zase zakážou zpívat

Lucie Matušová Bohuš Matuš
Lucie Matušová Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia
Lucie Matušová Bohuš Matuš

Bohuš Matuš se nedávno s manželkou Lucinkou a dcerkou Natálkou přestěhoval z bytu do pronajatého domku. Mladá rodina by si časem ráda pořídila vlastní bydlení. Jenže teď se zpěvák bojí, že by se pandemie na podzim mohla zhoršit a on by tak znovu přišel o živobytí.

Bohuš Matuš vždycky patřil mezi největší optimisty, které jen tak něco nerozhodí. Po necelých dvou letech, kdy nemohl pořádně vystupovat před diváky, už ale mluví jinak. Muzikálový zpěvák otevřeně přiznal, že si není jistý, jestli svou rodinu vůbec uživí.

Bude to boj o přežití

"Mám strach o práci. Prosinec je totiž pro mě měsícem hojnosti. To je měsíc, kdy vydělávám nejvíc peněz, a bojím se, že mi zase zakážou zpívat. Bojím se, že to bude boj o přežití," popsal pro Expres Matuš a dodal, že přes léto sice zpíval, zakázek ale neměl zdaleka tolik jako v minulých letech.

Známý zpěvák nedávno našel člověka, který pořádá sólové koncerty. Přesto Matuš nevěří tomu, že na podzim nepřijdou další proti-koronavirová opatření. "Budeme to muset zase odložit. Už vím, že to bude od listopadu pro sto lidí a pak zase na sezení doma," myslí si umělec.

Lucinka je úplně v klidu

Bohuš se netají tím, že se z něj postupem času stal pesimista. "Už vím, že se ty věci dějí a my s tím nic nenaděláme," doplnil zpěvák, který se děsí toho, že neobstará dost peněz pro rodinu. Jeho manželka Lucie prý ale z budoucnosti obavy vůbec nemá.

Ještě štěstí, že zpěvák myslel na zadní vrátka a není úplně bez prosředků. "Něco jsem našetřil, tak snad nějak vydržíme. Ale není to na ten nový barák," dodává Matuš, který si pronajal první patro domu v Dolních Chabrech. Původně si manželé chtěli koupit vlastní nemovitost, na to ale musí zpěvák kvůli nejisté situaci s pandemií prozatím zapomenout.

Bohuš Matuš je vyhledávaným muzikálovým zpěvákem. Teď má ale strach, že na podzim přijde další vlna covidu a on zůstane znovu bez práce. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky