Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohuš Matuš přiznal strach ze závislosti, nad vodou ho drží jen Lucinka

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia

Bohuš Matuš se netají tím, že si v minulosti prošel závislostí na alkoholu a marihuaně. Zpěvák se stejně jako ostatní umělci ocitl kvůli pandemii bez práce a nyní se obává, že by mohl znovu spadnout do alkoholismu.

Bohuš Matuš se poslední měsíce věnuje hlavně své partnerce Lucince, která je těhotná a brzy mu na svět přivede prvního potomka.

Vztah muzikálového zpěváka a jeho teprve sedmnáctileté partnerky vzbuzuje od začátku u veřejnosti veliké emoce. Dvojice ale navzdory kritice dál plánuje budoucnost a dokonce už nyní mluví o druhém miminku!

Kamarád zpěváka navíc tvrdí, že nebýt mladé partnerky, dopadl by Matuš špatně, což nyní přiznal i sám! Lucinka je prý hlavním důvodem, proč ještě nesáhl po lahvi s alkoholem!

Bohuš Matuš Bohuš Matuš Zdroj: Profimedia

Bohuš Matuš si v minulosti prošel bojem se závislostí, holdoval alkoholu a kombinoval ho s marihuanou, s příchodem Lucie se ale vše změnilo!

"Měl ve svém životě období, kdy mrhal svým talentem. Ale teď je díky Lucince jako vyměněný. Nebýt jí, bůhví, jak by na tom byl s kariérou. Možná mu zachránila i život, kdo ví. Je spousta kamarádů z mokré čtvrti, kteří by ho mohli nešťastně nasměrovat do životní situace, v níž by zpěvák jeho formátu asi neměl být. Ale kvůli Lucince má důvod vracet se domů, což předtím neměl, nikde zbytečně nevysedává a neblbne," řekl před časem známý Matuše deníku Extra.cz.

Jenže, poslední týdny nemůže zpěvák vykonávat své zaměstnání a musí být doma zavřený, což je pro něj prý velice nebezpečné, vrací se mu totiž chutě na zakázané ovoce!

Bohuš Matuš Bohuš Matuš Zdroj: Profimedia

Bohuše Matuše sice na rozdíl od jiných umělců v době pandemie netrápí finanční situace, přes to má ale jisté obavy. 

"Posledních pár let bylo skvělých, takže finančně zatím nijak nestrádám, ale potíž je v tom, že sedím doma, a to pak člověk snadno může spadnout do alkoholových a podobných excesů, které jsem už zažil dřív," přiznal výše zmíněnému webu.

"Samozřejmě teď cítím zodpovědnost vůči Lucince a holčičce, která se nám narodí, ale při nicnedělání má člověk roupy, tak mě to trochu leká," Matuš ale věří, že brzy dojde k rozvolnění, bude se moci vrátit ke koncertování, a chmurné představy opět odejdou. Nezbývá než mu držet palce!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky