Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Matušovi opěvují nové bydlení a plánují druhé dítě: Brzdí je zdravotní problém

Lucie Matušová a Bohuš Matuš
Lucie Matušová a Bohuš Matuš
Zdroj: Profimedia
Lucie Matušová a Bohuš Matuš

Bohuš Matuš se před nedávnem se svou devatenáctiletou manželkou Lucií a jejich dvouletou dcerkou Natálkou přestěhoval do panelákového bytu na sídlišti. Ve velkém rozhovoru promluvil nejen o novém bydlení, ale i druhém miminku. Proč by chtěl Bohuš ještě chlapečka, ale proč to zatím nejde? A proč se strachuje o svou Lucinku?

Bohuš Matuš si s manželkou a jejich dcerou Natálií nedávno našli nové hnízdečko lásky na Praze 4. Důvodem stěhování byla touha po větším bytě, jelikož se už rodina v původním bydlení mačkala.

"Nedávno jsme se přestěhovali na sídliště v Praze 4, protože žena chtěla velký byt. A to sídliště je plné lidí. Oslovují mě spíše starší ženy - jste to vy, ten zpěvák? A nechtěl byste mě učit zpívat? Jsou strašně milý," rozpovídal se muzikálový pěvec v rozhovoru pro Blesk. "Asi osmdesát metrů čtverečních. Jsou tam dva pokojíčky – jeden má naše malá Natynka, druhý máme s Lucinkou jako ložnici. A pak je opravdu obrovská kuchyň s obývákem," pochlubil se.

Matuš žije dlouhé roky v hlavním městě, na svůj rodný Písek ale stále vzpomíná s láskou. "Nejvíce v srdci mám samozřejmě Písek, protože jsem tam žil do sedmnácti let. Ještě donedávna jsem tu měl tátu, ten už teda odešel... Nejvíc mě bavily Písecké hory, které jsou asi jen tři sta metrů od města. Ale mělo to zvláštní efekt, že dole třeba pršelo a nahoře byl sníh. Dělal jsem závodně cyklistiku a v rámci tréninku jsem chodil pěšky skoro každý den deset kilometrů tam a zpátky. Takže na prvním místě je rodné město a na druhém Praha, kde žiju už skoro třicet let," svěřil se stejnému webu

Lucie mě miluje hodně 

Dcera Bohuše Matuše má sice teprve dva roky, už nyní se ale projevují hudební geny po tatínkovi. "Natynka má v obýváku hračky a my koukáme na televizi. Teď jsem ji tam učil hrát na bubínek a tak se trefovala do rytmu. Hodně zpívá a taky hodně mluví – na to, že jsou jí dva roky. Nechápeme, jak je to možný," říká hrdý otec s tím, že by rád dceři pořídil ještě sourozence. 

"No tak určitě bychom chtěli ještě jedno miminko. Chlapečka, protože holčičky víc inklinují k tátovi a kluci zase k mamince. Ale nevím, protože Lucinka je po operaci kýly a napoprvé jí to udělali hrozně blbě. A podruhé pan doktor říkal – pořád to není dobrý. Takže chceme počkat ještě aspoň rok. Mám o ni strach," vysvětlil zpěvák, proč s druhým dítětem zatím otálejí. Zároveň dodal, že je jeho manželka skvělá matka a o malou Natálku se vzorně stará.

"U nás musí být všechno bio. Čokoládičky a nic podobného nesmí, zakazuje jí to Lucinka. Říkám – dej jí tu čokoládu, aspoň kousek. Já jsem ten, který rozmazluje. Lucie je v tomto směru ale důsledná a ještě víc jsem si ji zamiloval. Stará se takovým způsobem jako málokterá máma. Lucie mě miluje hodně, za což jsem vděčný a jsem tomu strašně rád. Ona nás má doma vlastně dvakrát, dceruška vypadá trochu jako já," uzavřel Matuš.

Hrdličky se nedávno přestěhovaly do většiho bytu

Bohuš Matuš Lucie Matušová Zdroj: Profimedia

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky