Jiřina Bohdalová má za sebou náročné období. Herečka trpěla obrovskými bolestmi zad, které jí způsobil zlomený obratel. Do toho ji skolila těžká chřipka a následně musela nějaký čas zůstat pod dohledem lékařů v nemocnici.

Bohdalová kvůli zdravotnímu stavu dokonce odvolala všechny divadelní představení, v nichž účinkuje. "Lékaři mi doporučili věnovat zbytek letošní sezony důkladné rekonvalescenci," vysvětlila Blesku národem milovaná "Nesmrtelná teta", jak jí díky pohádkové roli přezdívají.

To nejhorší už má naštěstí za sebou a její zdravotní stav se výrazně zlepšil. "Daří se mi každým dnem lépe," pochlubila se Bohdalová webu CNN Prima News. Že je herečce už o mnoho lépe, dokazují i nedávné snímky z oslavy výročí svatby Heleny Vondráčkové a Martina Michala, kde byla jedním z hostů. Jiřinka rozdávala úsměvy na všechny strany a bylo vidět, že už se skutečně cítí mnohem lépe. Poslední dny se ale hvězda kromě trávení času s přáteli soustředí hlavně na svatbu svého vnuka, který po sedmi letech požádal svou partnerku o ruku.

Je to tradiční babička

"Snoubenku mám prověřenou, všechno je v pořádku," prozradila Jiřina Bohdalová výše zmíněnému webu. Herečka má se svým vnukem skvělý vztah a proto není divu, že si Vojta vybral jako pomocnici na svůj den D právě svou slavnou babičku. Ta si navíc s jeho nastávající báječně rozumí. "Moje dvě holky si potykaly. Asi je to fakt vážný... Moc děkuji," napsal Vojta Staš k momentce, kde si jeho budoucí žena připijí s Bohdalovou.

"Jířa je legenda. Asi dlouho tu takovou legendu mít nebudeme. Neměla to vůbec jednoduché, té slávě a profesi obětovala strašně moc. Je to velká píle dostat se takto vysoko," rozpovídal se Vojtěch Staš před časem v rozhovoru pro Expres a doplnil, že ačkoliv je Jiřinka legendou českého showbyznysu, v reálném životě je zcela normální a pečující příbuzná.

"Je hodně tradiční babička, která peče, vaří a dělá cukroví. Udělá teď na Vánoce kapra. Myslím, že je dost normální. Vnímám ji asi jako každý svou babičku," dodal Vojtěch, který se už brzy stane ženatým mužem.

Bohdalová už si s Vojtovou snoubenkou dokonce před časem potykala