Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Blanka Matragi představila „kosmické“ šaty, které zeštíhlují!

Blanka Matragi představila „kosmické“ šaty
Blanka Matragi představila „kosmické“ šaty
Zdroj: archiv

Blanka Matragi opět nadchla své příznivce – tentokrát kolekcí s názvem Universe. Dechberoucí šaty ze speciálních zeštíhlujících materiálů představila dnes ve svém butiku v centru Prahy. Do svého modelu zde také oblékla šťastnou vítězku soutěže s Colgate Palmolive.

Spojovacím a výrazným prvkem kolekce „Universe“ jsou ručně malované kompozice bohaté na detail. Kolekce zahrnuje koktejlové šaty, tuniky i topy.

„Inspirovala jsem se kosmickým světem malíře Františka Kupky. Věřím, že se na to z nebe dívá a má radost,“ uvedla návrhářka. Jednotlivé modely jsou vyrobené z různých druhů inovačních materiálů. Přidanou hodnotu pak představují speciální materiály, které opticky zeštíhlují postavu. „Navrhuji šaty všech velikostí a pro všechny typy žen. Každá žena si v mém butiku bez problému vybere,“ dodala Matragi. Nápad vytvořit šaty dle díla Františka Kupky nebyl náhodný. V roce 2002 získala Blanka Matragi jako vůbec první módní návrhářka Cenu Františka Kupky udělovanou Sdružením českých grafiků. 

Soutěž o voucher na šaty Blanky Matragi byla uspořádána na začátku července u příležitosti představení nové řady aromatických sprchových gelů Palmolive Aroma Sensations.

Štěstí se usmálo na Věru Kafkovou z Pardubic, která tak získala nejen poukázku na oblečení z dílny Blanky Matragi v hodnotě 55 000 Kč, ale rovněž exkluzivní možnost vybrat si luxusní šaty za osobní asistence slavné návrhářky. Aby radosti nebylo málo, setkala se výherkyně i s legendou české hudební scény Michalem Davidem, který si v butiku právě vyzvedával šaty určené pro jeho dceru žijící v New Yorku.

Nákup výrobků Palmolive se tedy paní Kafkové nadmíru vyplatil. „Vybírat šaty s paní Matragi přímo v jejím butiku považuji za velký zážitek,“ uvedla šťastná vítězka, kterou doprovázela její dcera. Z několika modelů nakonec zvolila černobílé elastické šaty, jimž dominoval motiv kohoutí stopy. K šatům si vybrala boty se stejným designem a na doporučení Blanky Matragi komplet doplnila šátkem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Královny reality show jsou zpět!

Královny reality show jsou zpět!

Celosvětově nejznámější US reality rodina se vrací na televizní kanál E! s novou řadou představující exkluzivní podívanou do soukromí životů Kim…

Akční letáky