Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Blac Chyna: Bydlení kontroverzní zpěvačky zaujme nadčasovostí

Blac Chyna
Blac Chyna
Zdroj: Pinterest
Blac Chyna

Blac Chyna je jasným důkazem, že v USA je možné skoro všechno. Tancovala u tyče a přivydělávala si jako striptérka, ale dotáhla to až ke slavné rodině Kardashianů, když sbalila jediný mužský článek. Tomu ale předcházelo několik partnerských výměn, které by mohly směle konkurovat seriálu Beverly Hills.

Ke hvězdám

Narodila se v roce 1988 a měla velké plány. Přihlásila se ke studiu na univerzitě, ale když zjistila, kolik je na to potřeba peněz, začala si přivydělávat. Zkoušela to v McDonaldu a jako servírka v Hooters, nakonec ale zakotvila v nočním klubu v Miami, kde předváděla žhavá striptýzová čísla. Tancování po nocích ji ale hodně vyčerpávalo, a tak se musela rozhodnout. Dala sbohem studiu i titulům a zaměřila se na svou kariéru tanečnice a modelky. Oproti jiným dívkám byla Chyna díky svému exotickému vzhledu vždy mnohem žádanější. Toho dokázala naplno využít a mezi skutečné celebrity se poprvé vyšvihla v roce 2010, když se objevila v klipu rappera Drakea k hitu "Miss Me". O rok později už spojila práci s láskou. Začala spolupracovat s rapperem Tygou a v roce 2012 se jim narodil syn King Cairo Stevenson. Dva roky pohody ale jako blesk z čistého nebe utnulo zjištění, že je zpěvák Chyně nevěrný s nejmladší členkou slavného klanu a dolarovou miliardářkou Kylie Jenner.

Nebudu stranou

Blac Chyna neváhala a sekla přímo do živého. Poblouznila jediného syna Kris Jenner Roba a vmísila se do jedné z nejsledovanějších rodin světa. Zatímco jeho sestry trnuly hrůzou, kolik pozornosti jim bratrova nová známost sebere, Rob byl jako smyslů zbavený a pro svou lásku dělal psí kusy. Seznámili se v lednu roku 2016 a v listopadu už přišla na svět dcera Drem Renée. Blac Chyna se nechala vydržovat a z rodinného dědictví poctivě ukrajovala. Měsíčně projedla téměř 300 tisíc korun! Porodem započala řada rozchodů a usmíření, vše za velké pozornosti médií a propírání na sociálních sítích. Jejich spory vygradovaly žárlivou scénou a uveřejněním Chyniných nahých fotek na Instagram a Twitter. Soud rozhodl ve prospěch bývalé striptérky a Rob málem přišel o svou lásku i dceru. Naštěstí už oba vychladli a emoce drží na uzdě.

Sama za sebe

Blac Chyna je velkou fanynkou plastických operací a silikonových implantátů. Ty, které si nechala voperovat do svého pozadí, jí ale udělaly medvědí službu. Je označovaná jako dívka s nejošklivějším zadkem. To je v konkurenci sester Kardashianových, které jsou ženskými tvary proslulé, na škodu.

Krása je ale otázkou vkusu a preferencí. Na poli obchodu a podnikání Chyna boduje. V době největších kotrmelců v osobním životě dokázala založit vlastní kosmetickou značku Lashed by Blac Chyna a otevřít kosmetický salón Encino přímo v Los Angeles.

Město andělů je i dnes jejím domovem. Na ulici ji nepřehlédnete, ať díky rozměrnému pozadí, výraznému líčení nebo extravagantnímu stylu oblékání, ale při zařizování domu se držela zpátky a vsadila na umírněnou kombinaci bílé a šedé. Inspirujte se v galeri!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky