Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Billboard Music Awards: Padesátnice Janet Jackson šokovala svým vzhledem

Janet Jackson
Janet Jackson
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Předávání cen Billboard Music Awards je uvolněná akce, která svým hostům povoluje se pořádně odvázat. Ve své podstatě se od pozvaných hvězd požadují modely připomínající hudební klip nějaké hodně extravagantní hvězdy. Zkrátka k vidění je toho tady mnohem více, než třeba na škrobených Oscarech.  

Letos byla hvězdou večera jednoznačně Janet Jackson, která na Billboard Music Awards také účinkovala. Vypadala báječně na červeném koberci v bohaté tylové sukni v délce až na zem doplněné o jednoduché bílé tričko (o tom, jakým hitem letos bíla trika jsou, jsme vás informovali v tomto článku) a vypadala báječně i během svého vystoupení v sexy kostýmu obklopena tanečníky. Těžko by jí někdo hádal, že před pár dny oslavila 52. narozeniny.

O pořádný rozruch se na Billboard Music Awards postaraly také Jennifer Lopez v modelu laděném do jedné barvy, Christina Aguilera, která už zase musí maskovat kila navíc a ještě ke všemu se rozhodla, že její tvář make-up nepotřebuje, Mila Kunis zase šokovala netradičním účesem…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky