Vypadá to tedy, že Lucie už našla "svůj účes", kterého se nehodlá jen tak vzdát. Vlasy má v délkách lehce prostříhané a nechává se barvit na svou přirozenou tmavě hnědou barvu. Nebylo tomu tak ale vždy. Zpěvačka je známá svými vlasovými kreacemi a odvahou jít do nového účesu od začátku své kariéry. Ne všechny proměny byly ale povedené.

Na začátku osmdesátých musela stejně jako většina žen v té době vyzkoušet trvalou. Vlnité a dlouhé vlasy se skvěle hodily k rockovým hitům skupin Arakain či Vitacit, se kterými Lucie kdysi koncertovala. Tehdy také propadla havraní černo-černé barvě vlasů, ta korespondovala s ohromným množstvím stříbrných šperků, které zpěvačka nosila.

Jiný muž, jiný účes

Do nejradikálnějších vlasových proměn se Lucie pustila posléze. Během vztahu s Petrem Kratochvílem (68), se kterým má jediného syna Filipa (24), byla nějaký čas téměř blondýna. Světlé vlasy jí slušely, bohužel časté odbarvování se podepsalo na jejich kvalitě.

V manželství s pozounistou Stanislavem Penkem (45) byla dokonce krátkovlasá. Samozřejmě i tato vlasová kreace Lucii slušela, má hezký souměrný obličej, může si dovolit ledacos, ale k naturelu zpěvačky zkrátka krátké vlasy neseděly.

V manželství s hudebníkem Václavem Noidem Bártou (39) řešila zdravotní komplikace, které vyvrcholily onemocněním štítné žlázy. Tehdy také utrpěla kvalita jejích vlasů a Lucie začala experimentovat s příčesky a parukami ve velkém. Ty nosila nejen na koncertech coby součást svého vystoupení, ale i v soukromí.

Záliba v proměnách se ukázala ve vší parádě během jejího působení coby porotkyně v soutěži Česko Slovensko má talent, kde se každý týden objevila s novým účesem. Stejně odvážná je i během každoročního předávání Zlatých slavíků. Před časem se ale Lucie nechala slyšet, že už se nehodlá za extravagantní paruky a příčesky schovávat, že teď ji zase nějaký čas budeme vídat jen s jejími vlastními vlasy. Toto ale úplně nedodržela...

S nůžkami na mne nechoďte!

Na zpěvačku má velmi dobrý vliv její o 17 let mladší přítel Radek Filipi (36). Ten na její poslední proměnu, kdy se objevila s mikádem po ramena a krátkou ofinkou, reagoval kladně. Respektive, mají s Lucií stejný smysl pro humor, takže s partnerkou držel basu a snažil se, aby nikdo hned na začátku neodhalil, že za novým účesem je jen velmi zdařilá paruka. Podařilo se! Po pár dnech Lucie odhodila paruku a ukázala na svém instagramovém účtu, že má stále dlouhé vlasy prostříhané v délkách a rozhodně němá ofinu. Všem pod fotkou vzkázala: "S nůžkami na mne nechoďte!"

Na více či méně zdařilé vlasové experimenty naší nejúspěšnější zpěvačky se podívejte do bohaté galerie.