Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejkrásnější účesy Lucie Bílé: Od kaskádovitého sestřihu k falešnému mikádu

Lucie Bílá a její vlasové proměny
Lucie Bílá a její vlasové proměny
Zdroj: Instagram
Lucie Bílá a její vlasové proměny

Lucii Bílé (53) se podařil husarský kousek! Svým novým účesem dokonale všechny zmátla. Dámy už začaly chodit do kadeřnictví s tím, že chtějí stejné mladistvé dlouhé mikádo s ofinkou jako má zlatá slavice. Po pár dnech to ale Lucie nevydržela a šla s pravdou ven. Její nový účes byla pouze zdařilá paruka. Všem vzkázala: "S nůžkami na mne nechoďte!" 

Vypadá to tedy, že Lucie už našla "svůj účes", kterého se nehodlá jen tak vzdát. Vlasy má v délkách lehce prostříhané a nechává se barvit na svou přirozenou tmavě hnědou barvu. Nebylo tomu tak ale vždy. Zpěvačka je známá svými vlasovými kreacemi a odvahou jít do nového účesu od začátku své kariéry. Ne všechny proměny byly ale povedené. 

Na začátku osmdesátých musela stejně jako většina žen v té době vyzkoušet trvalou. Vlnité a dlouhé vlasy se skvěle hodily k rockovým hitům skupin Arakain či Vitacit, se kterými Lucie kdysi koncertovala. Tehdy také propadla havraní černo-černé barvě vlasů, ta korespondovala s ohromným množstvím stříbrných šperků, které zpěvačka nosila.

Jiný muž, jiný účes

Do nejradikálnějších vlasových proměn se Lucie pustila posléze. Během vztahu s Petrem Kratochvílem (68), se kterým má jediného syna Filipa (24), byla nějaký čas téměř blondýna. Světlé vlasy jí slušely, bohužel časté odbarvování se podepsalo na jejich kvalitě. 

V manželství s pozounistou Stanislavem Penkem (45) byla dokonce krátkovlasá. Samozřejmě i tato vlasová kreace Lucii slušela, má hezký souměrný obličej, může si dovolit ledacos, ale k naturelu zpěvačky zkrátka krátké vlasy neseděly.

V manželství s hudebníkem Václavem Noidem Bártou (39) řešila zdravotní komplikace, které vyvrcholily onemocněním štítné žlázy. Tehdy také utrpěla kvalita jejích vlasů a Lucie začala experimentovat s příčesky a parukami ve velkém. Ty nosila nejen na koncertech coby součást svého vystoupení, ale i v soukromí. 

Záliba v proměnách se ukázala ve vší parádě během jejího působení coby porotkyně v soutěži Česko Slovensko má talent, kde se každý týden objevila s novým účesem. Stejně odvážná je i během každoročního předávání Zlatých slavíků. Před časem se ale Lucie nechala slyšet, že už se nehodlá za extravagantní paruky a příčesky schovávat, že teď ji zase nějaký čas budeme vídat jen s jejími vlastními vlasy. Toto ale úplně nedodržela...

S nůžkami na mne nechoďte!

Na zpěvačku má velmi dobrý vliv její o 17 let mladší přítel Radek Filipi (36). Ten na její poslední proměnu, kdy se objevila s mikádem po ramena a krátkou ofinkou, reagoval kladně. Respektive, mají s Lucií stejný smysl pro humor, takže s partnerkou držel basu a snažil se, aby nikdo hned na začátku neodhalil, že za novým účesem je jen velmi zdařilá paruka. Podařilo se! Po pár dnech Lucie odhodila paruku a ukázala na svém instagramovém účtu, že má stále dlouhé vlasy prostříhané v délkách a rozhodně němá ofinu. Všem pod fotkou vzkázala: "S nůžkami na mne nechoďte!"

Na více či méně zdařilé vlasové experimenty naší nejúspěšnější zpěvačky se podívejte do bohaté galerie.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky