Luxusní dovolená je pro většinu lidí nejspíš jedním z vysněných zážitků. Každý si pod tím ale nejspíš představuje něco jiného. Zatímco někdo se spokojí s pobytem v all inclusive hotelu na pláži, zpěvačka Beyoncé svůj relax dotáhla skutečně k dokonalosti. 

Své 42. narozeniny, které měla loni na podzim, tak údajně oslavila se svým manželem, rapperem Jay-Z a jejich dětmi ve vile na soukromém ostrově. V letovisku si hosté pořádně připlatí. Noc zde totiž vyjde v přepočtu na 464 tisíc za noc. 

Jedná se o ubytování Mermaid Bay, luxusní komplex vil nacházejících se v opulentním soukromém letovisku The Brando ve Francouzské Polynésii, jak uvádí zahraniční bulvární média. 

Ostrov patří jinému známému umělci

Hotel Brando je pojmenován po herci Marlonu Brandovi, který podle webových stránek podniku poprvé navštívil atol Tetiaroa během natáčení filmu Vzpoura na Bounty. V roce 1967 atol - prstencovitý řetězec ostrovů tvořený korály - koupil. 

Cílem resortu je poskytnout luxusní zážitek, který je v souladu s odpovědným hospodařením s přírodou, čehož si Brando zřejmě velmi vážil. 

"Marlon byl fascinován obnovitelnými zdroji, postupy ekologického zemědělství a alternativními zdroji energie dávno předtím, než se to dostalo do módy," píše se na webových stránkách hotelu The Brando. 

Dovolenou prožila s přáteli a rodinou

Beyoncé, Jay-Z a jejich tři děti, jedenáctiletá Blue Ivy a šestiletá dvojčata Rumi a Sir, se údajně ubytovali v hlavní rezidenci. 

Podle webových stránek resortu jsou součástí honosného ubytování čtyři ložnice, kompletně vybavená kuchyň, obývací pokoj, soukromá terasa, soukromý bazén, venkovní jídelna a vlastní komorník, který se stará o to, aby hostům nic nechybělo. 

Protože se jednalo o pobyt za účelem oslavy narozenin, slavnou rodinku doprovázeli také jejich přátelé, kteří se v komplexu ubytovali ve zbývajících deseti vilách. Ty mají od jedné do tří ložnic a každá má vlastní bazén stejně jako hlavní budova. 

Noc za půl milionu

Webové stránky nazývají zážitek z vily nově definovaným soukromím a uvádějí, že každá rezidence je postavena udržitelným způsobem s použitím přírodních a moderních materiálů. Součástí resortu je lázeňské a wellness centrum a také několik autentických restaurací.

Beyoncé se prostřednictvím Instagramu pochlubila snímky, na kterými nechala fanoušky nahlédnout na svou narozeninovou party a sdílela také vzácnou fotografii se svými rodiči Tinou a Mathewem Knowles. 

Držitelka Grammy také zapózovala na fotografiích s Jay-Z, zatímco slavila s dortem a balónky s motivem diskokoule.

Jak přesně oslava probíhala, není veřejně známé, protože si zpěvačka velmi hlídá informace, které o sobě pouští do světa, a narozeniny pro ni zřejmě byly natolik intimní, že se je rozhodla sdílet pouze s několika málo vyvolenými.

Související články