Když se Besky vdávala, byla hodně mladá. Možná to mohl být jeden z faktorů, proč bohužel s volbou životního partnera sáhla vedle. 

“Obecně jsem rodinně založený člověk. Měla jsem za to, že když s člověkem tvořím pár let domácnost, tak proč čekat? Netoužila jsem objevovat nic dalšího. Takže to přišlo a bylo to velmi samozřejmé. No, a potom to začalo,” svěřila se v talkshow Na Kafeečko. 

“Už jsem to skoro vytěsnila, jako bych si nemohla vzpomenout, ale mohlo mi být dvacet šet let, možná dvacet čtyři,” dodala cukrářka. 

Odešla z toxického vztahu

Bohužel její dnes už bývalý manžel nebyl zrovna dvakrát podporující a jejich vztah se tak brzy dostal do bludného kruhu, ze kterého nebylo návratu. 

To byl jeden z důvodů, proč se nikomu nesvěřila, když se v roce 2021 přihlásila do MasterChefa.

“Šla jsem do toho v tajnosti a s velkou vnitřní trapností. Nevěřila jsem si. V té době jsem navíc měla po boku exmanžela, který to absolutně degradoval a řekl mi: „Ho ho ho, no tak to je trapas, že jsi se přihlásila!“ Proto jsem to držela v tajnosti a nikdo nevěděl, že jsem poslala přihlášku,” popsala Veronika Beskydiarová. 

Manžel ji nepodpořil ve finále MasterChefa

Zatímco před televizními kamerami bojovala o vítězství, doma sváděla boj zcela jiný. Její muž ji prý ani jednou nepřišel na natáčení podpořit a jeho nesouhlas se nejspíš stal posledním hřebíčkem do rakve jejich vzahu. 

“Ten jeden člověk si velmi těžko dokáže uvědomit, že je něco špatně, protože častokrát to ani nesdílí s okolím. Stydí se, má výčitky, že za to možná může on, a tak běhá v kruhu. Vstřebává všechny ty věci, myslí si, že je nejhorší a že je příčinou všech problémů na světě,” myslí si Besky. 

“U mě se to začalo velmi jednoduše odrážet na zdraví – začala jsem přibírat a ocitla jsem se v životě na velmi smutném místě. Obecně – vezměte si, že máte manžela, který vás nepřijde podpořit na finále MasterChefa. To mluví samo o sobě a tím bych to uzavřela,” řekla rázně.

Dnes se jí ale podpory dostává náležitě. Po rozvodu se totiž zamilovala do herce Adama Vaculy, který je naprostým opakem jejího bývalého muže. 

“Adam je velmi emočně založený člověk a také mu vadí, když je něco nevyříkané. Hned to cítí a hned se mě ptá: „Co je?“ „Nic!“ On mě v tom ale nenechá a jde do mě, dokud to téma neotevřeme. Ne vždy je to pohádka, ale je to základ zdravého vztahu. Něco podobného jsem v podstatě nezažila,” nemůže si svého aktuálního přítele vynachválit.

Mezi dvojicí je to pořádně vážné. Letos na jaře si tak mimo jiné koupili společné bydlení. “Zainvestovali jsme a koupili jsme si domeček. Zabydlujeme se, hnízdíme a je to krásné,” uvedla podle Blesku Veronika Beskydiarová nedávno.

Související články