Oba dva za sebou mají nevydařené manželství. Zatímco herec se ženil z mladické nerozvážnosti, Besky se netají tím, že má za sebou poměrně toxický vztah - její někdejší manžel jí totiž úspěch v MasterChefu nepřál a proto ji například ani nedoprovázel na společenské akce.

V oblíbeném pořadu Show Jana Krause se oba nyní rozpovídali, jak jejich vztah vlastně začal. “Moderně, ona olajkovala, já jsem napsal,” odvětil na dotaz velmi stručně Adam Vacula. “Já jsem věděla, že se ozve. Bylo to milé, že se ozval v podstatě hned,” doplnila ho se smíchem jeho drahá polovička. 

Bojové umění u něj hraje prim

Jednou z velkých zálib Adama Vaculy jsou bojová umění, což je na jeho figuře na první pohled vidět. Jak Besky přiznala, právě to je věc, která se jí na něm velmi líbí. Prozradila na něj ale, že doma opravdu hodně cvičí. 

“Ano, je to tak. Cvičím kruhový trénink v obýváku,” potvrdil Adam Vacula. “Pod námi nikdo nebydlí, takže je to ok. Ale Adámek občas i v jedenáct hodin večer řekne, že má přetlak, popadne činky a u toho si říká texty,” práskla na něho Veronika Beskydiarová. 

“Po celém dni nebo v divadle ze sebe ten dynamit v hlavě a tuk na mozku potřebuje člověk nějak odříznout,” vysvětlil s humorem sobě vlastním herec, kterého diváci mohou znát například ze seriálů Bod obnovy nebo Zlatá labuť. 

Hádky nejsou podstatné

Své soužití oba dva svorně popisují jako harmonické. “Máme zdravý a vyvážený vztah. Ona je ze Slovenska, já jsem z Moravy a to není tak daleko. Takže to máme společný jazyk,” myslí si Adam Vacula, že jsou si povahově blízcí také proto, že vyrůstali v částečně podobném prostředí.

Žádnému vztahu se obvykle nevyhnou hádky. Výjimkou tak pochopitelně není ani ten jejich. “Hádáme se kvůli různým věcem. Nad maličkostmi se ale nepozastavuji, to ke vztahu patří,” pokrčila rameny Besky, která je ze svého předchozího vztahu podle svých slov zvyklá na tolik rozbrojů, že jí nyní všechny spory připadají spíše malicherné.

Podle informací Kafe si hrdličky v současné době kupují společný byt ve velmi lukrativní pražské lokalitě. Vážnost jejich vztahu to jenom dokládá.

Související články