Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Roman a Pavlína chyběli na svatbě Pavla Berkyho, jak to vysvětlili?

Pavel Berky
Pavel Berky
Zdroj: TV NOVA
Pavel Berky

V jednom z posledních dílů kuchařské show MasterChef na diváky čekalo opravdu pořádné překvapení. Kuchař a módní návrhář Pavel Berky si přímo před zraky televizních kamer vzal nenačisto svého přítele. Na romantický obřad dorazili všichni soutěžící z minulé řady kromě vítěze Romana Staši a neoblíbené Pavlíny Lubojatzky. 

Pavel Berky se v soutěži objevil v minulém roce, kdy skončil na krásném třetím místě. Teď se před kamery vrátil ve velkém stylu i se svým partnerem Matějem Pardusem. S ním si zkušebně vyměnil manželské sliby.

Dnešní den bude romantický

Soutěžící tentokrát dostali hodně náročný úkol. Měli vymyslet a připravit dokonalé tříchodové menu pro svatebčany a jejich hosty. "Není to náhoda, že jsme na tomto místě. Dnešní den bude opravdu romantický. Bude plný lásky a snad i dobrého jídla, ale to už závisí na vás," řekl účastníkům televizního pořadu Přemek Forejt.

"Svým jídlem můžete tuhle životní událost pozvednout do výšin, nebo ji také pěkně zkazit," dodal pak Jan Punčochář. Všichni soutěžící se proto snažili během výjimečného dne předvést to nejlepší ze svého umění.

Kromě hvězdných porotců Přemka Forejta, Jana Punčocháře i Radka Kašpárka na svatbě nechyběli soutěžící z loňské řady. Diváci si tak mohli všimnout například Pepy Nemravy nebo Ivky, která u zakázníků boduje se svými sladkostmi a nádhernými dorty.

Proč nepřišel Roman a Pavlína?

Každého proto asi napadlo, proč nepřišel také loňský vítěz Roman Staša a snaživka Pavlína. "Já jsem měl pracovní povinnosti a opravdu jsem nemohl, mrzí mne to. Popřál jsem jim dodatečně," vysvětlil Blesku Staša. A proč chyběla i Pavlína? "Také nemohla, nebyl to žádný záměr," doplnila mluvčí soutěže Bohumila Skalická.

Během svatební výzvy nevypadl nikdo ze soutěžících, o týden později ale skončili hned dva adepti na titul nejlepšího amatérského kuchaře. Fanoušci show se proto museli rozloučit se stavbyvedoucím Marošem a cyklistou Tomášem.

Pro Romana a Matěje byla jejich zkušební veselka jedním z nejkrásnějších dnů v životě.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky