Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hubne kvůli svatbě? Berenika Kohoutová se ukázala v plavkách a vypadá božsky

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
Zdroj: Profimedia
Berenika Kohoutová

Berenika Kohoutová už v minulosti byla vdanou paní. Vztah s producentem Pavlem Čechákem, bývalým manželem Tatiany Dykové, ale neměl příliš dlouhého trvání. Zpěvačka se přesto rozhodla uspořádat další svatbu a otci své roční dcery již brzy řekne ano. Než se tak stane, rozhodla se zřejmě zamakat na své postavě. Jak jinak si vysvětlit, že nyní vypadá tak skvěle.

Berenika Kohoutová se s Pavlem Čechákem dala dohromady v roce 2011. Vztah této dvojice ale připomínal jízdu na horské dráze. V roce 2016 proběhla svatba, manželství ovšem nevydrželo. Pouhých dvanáct měsíců poté, co se Kohoutová a Čechák vzali, přišel rozvod. Konec vztahu oznámila zpěvačka po svém vítězství v show Tvoje tvář má známý hlas na podzim 2017. 

Po nevydařeném vztahu ale Kohoutová našla novou lásku a před rokem a půl se stala poprvé maminkou. Následně svým fanouškům oznámila, že se v osobním životě chystá udělat další důležitý krok.

Veselka se bude konat v Praze, Kohoutová objevila ideální místo

Berenika Kohoutová o svatbě s otcem své dcery Loly doposud nemluvila. O to více její spontánní rozhodnutí fanoušky překvapilo. 

„Svatba bude,“ oznámila hvězda na Instagramu. Budoucí nevěsta podotkla, že ke svatbě je potřeba znát místo a agenturu a obojí už sehnala.

Výběrem lokality na veselku je zpěvačka nadšená, vybrala Mlýn na Dobré vodě, který se nachází v Praze, a tak nebude pro svatebčany problém na místo dorazit.

Na přípravy má Kohoutová necelý měsíc, práci přenechala odborníkům

Ačkoliv se svatba Bereniky Kohoutové koná za necelý měsíc, nevěsta ani ženich si s přípravami zatím hlavu nelámou.

„To bychom nebyli my, abychom to měli zařízený, že jo… Na to, že se bereme za necelý měsíc. Ale máme LÁSKU. Kdyby si někdo z vás myslel, že to k tomu stačí, tak NESTAČÍ. A to je asi nejdůležitější, protože nemáme čas ani na organizaci vlastní svatby,“ směje se Kohoutová.

Občerstvení a ostatní důležité věci na veselku prý zařídí agentura, a tak se hvězda Tváře zatím nestresuje. I když Kohoutová přenechala přípravy jiným, ví, že se musí dostat do formy. To také evidentně dělá, jelikož neváhala ukázat postavu v plavkách. Nutno podotknout, že vypadá božsky.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky