Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Klepu se ve výtahu a mám totální zatmění: Kohoutová popsala trému ve Tváři

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
Zdroj: profimedia
Berenika Kohoutová

Show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala a divákům jako vždy vyrazila dech. Tentokrát je to ovšem jiné. V nejnovější řadě se sešli ti nejlepší a nejoblíbenější z řad předchozích, takže těžko říct, kdo si doopravdy zaslouží vítězství. Výkony jsou vyrovnané jako nikdy. Příznivce bezesporu potěšilo trio Čvančarová, Basiková a Kohoutová, jež to na pódiu opravdu rozpálily. Ještě předtím je ale dohnala tréma.

První díl soutěže Tvoje tvář má známý hlas s přízviskem Šampioni odstartoval tuto neděli a diváci se nestačili divit. Nejvíce překvapilo trio Jitka Čvančarová, Bára Basiková a Berenika Kohoutová.

Společně to rozjely a napodobily tak legendární herečky. Ztvárnily silvestrovskou scénku Kočky, kde původně vystupovala Laďka Kozderková, Stella Zázvorková a Helena Růžičková.

„Super, skvělé, nemělo to chybu,“ pějí na ně ódy diváci na sociálních sítích. Berenika Kohoutová nezastírala silné emoce. „Ha! Tak jsem v tom zas! Teď nevíš! Nebo víš...?? Kolotoč převleků, paruk, masek, choreografií, výrazů cizích obličejů, nervů, potu, radosti, euforie,“ napsala Kohoutová na Instagram.

Kohoutová si odskočila od mateřských povinností

„Tohle všechno se vždycky nakombinuje do jednoho týdne a pak jsou z toho tři minuty!! Tři minuty!! Ale ty nejlepší. Teda většinou jsou nejlepší, až když je po nich. Těsně před nimi mám totální zatmění a ještě předtím se klepu v tom pitomým výtahu,“ přiznává herečka.

„Děkuju za možnost se znova podílet na téhle show. Strašně mě to baví. A díky, že jsem první díl mohla odstartovat s těmahle dvěma bohyněma,“ raduje se Berenika, která si na chvíli odskočila od mateřských povinností.

Berenika Kohoutová se stala vítězkou čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Naprosto skvěle se tehdy zhostila ztvárnění ikon jak světové, tak české hudební scény. Pořadem provázejí dva moderátoři, a to Ondřej Sokol a Aleš Háma, který byl v minulé řadě porotcem.

S výběrem moderátorů je herečka velmi spokojená

„Ondru si moc dobře pamatuju, je to velký profík, a Aleše mám moc ráda, toho beru jako takový opatrovnický element.“ Kromě ní mohou diváci spatřit Petra Rychlého, Jitku Boho, Ivu Pazderkovou, Davida Gránského, Martu Jandovou, Alberta Černého, Hanu Holišovou a Vojtu Drahokoupila.

Do poroty usedl skvělý bavič a člověk, kterému snad nikdy nedojde humor, Jakub Kohák. Ten bude desítku účinkujících hodnotit spolu s Evou Burešovou a Markem Lamborou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU