Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kohoutová přecenila své síly: S dítětem už není natáčení Tváře žádná legrace

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
Zdroj: Profimedia
Berenika Kohoutová

Herečka, zpěvačka, rebelka a dcera slavné spisovatelky Berenika Kohoutová před čtyřmi lety vyhrála show Tvoje tvář má známý hlas, proto považovala za výzvu se tam po letech vrátit. Zapomněla ale, že už má rodinu, a vše tak bude organizačně mnohem náročnější než poprvé.

Když v roce 2017 Berenika Kohoutová vyhrála oblíbenou televizní show Tvoje tvář má známý hlas, asi ji nenapadlo, že se do ní po čtyřech letech opět vrátí soutěžit. V současné řadě vystupují ty největší legendy z předchozích ročníků, produkce tedy oslovila i ji.

Berenika neváhala a na pódium se vrátila. Bohužel však nedomyslela, že má doma roční dcerku, a musí tedy natáčení skloubit se staráním se o ni. Malá Lola je ale naštěstí hodné dítě a Berenika to nakonec zvládá.

Před čtyřmi lety si ale jistě účast v Tváři užívala víc, což sama přiznala pro Blesk.cz.

„Jsem v jiné situaci než před lety, přece jen mám roční dítě, takže jsem měla trochu obavy, jestli to časově zvládnu. Došlo mi, že už to asi nebude takové hejsa a hopsasa jako poprvé, že to bude o něco víc práce, kterou si budu muset dobře zorganizovat.“ 

Náročnější období

Nyní už má část show za sebou a zdá se, že to dá a nabitý program na jejích výkonech není znát. Prý se sice jedná o náročnější období, Berenika to ale rozhodně nehodlá vzdát.

Radši snáší stres a pracovní shon, než aby byla jako spousta jejích kolegů a kolegyň bez práce. Vzhledem k malému dítěti je pro ni každá koruna důležitá, proto je za každou práci vděčná.

„Nechci se rouhat, je to skvělé a moc si toho vážím. Loni jsem zas tolik nepracovala, nejen kvůli pandemii, ale taky kvůli mateřské. Tyhle dvě okolnosti se mi sešly naráz, protože dcera se narodila v únoru 2020. Dneska už jí je tedy více než rok, takže jsem přece jen o dost svobodnější,“ svěřila se pro Blesk.cz Kohoutová. Navíc má velmi nápomocného partnera.

Pomáhá jí partner i maminka

„Pomáhá partner, který je na home office, také jeho rodiče a hlavně moje máma. Ta jela úplně na plný úvazek, a navíc do toho napsala knížku,“ prozradila o spisovatelce Ireně Obermannové.

Herečka dokonce plánuje svatbu. Ale až po konci pandemie. Prý by se zbláznila, kdyby vše naplánovala, a pak jí to vláda zakázala. Na tomto aktu navíc ona ani její partner příliš nelpí. Dítě je pro ně prý dostatečný závazek na celý život.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky