Berenika Kohoutová s přítelem sice miminko chtěla, těhotenství ale přišlo možná dříve, než dvojice očekávala. Do jiného stavu přišla herečka v době, kdy rozjela naplno svou pěveckou kariéru. První autorská píseň Dělám Stojky má na Youtube již přes deset milionů shlédnutí, Berenika má ale nyní úplně jiné starosti.

Čerstvě narozená Lola totiž své mamince dává zabrat a Kohoutová se snaží co nejdříve dát po porodu do původní formy. A zvolila skutečně netradiční způsob.

Berenika Kohoutová se po porodu léčí vlastní placentou

Po vzoru kolegyň z branže, se Berenika Kohoutová rozhodla, že si nechá zpracovat vlastní placentu, kterou bude následovně konzumovat. Lékaři po porodu odvezou blánu, ve které miminko celých devět měsíců vyrůstá, a odveze se ke zpracování. Z placenty se dá vyrobit mnoho různých produktů.

Následně by měla žena užívat výrobky několik týdnů, což Berenika již zahájila! Nechala si dokonce vyrobit dvě různé varianty léčiv. Ačkoliv se prý skvěle a rychle hojí, Kohoutová přiznala jiné obavy.

Berenika Kohoutová se pochlubila, co si nechala přesně ze své placenty vyrobit. "Mám zpracováno. Kapsle poctivě zobu a myslím, že díky nim jsem tři dny po porodu byla fyzicky úplně v cajku. A pak mám tinktury."