Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kohoutová si užívala na Zanzibaru: Po kritice fanoušků vynechala odvážné snímky

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
Zdroj: Profimedia
Berenika Kohoutová

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová se vydala na dovolenou do exotického Zanzibaru. Na svých sociálních sítích neskrývá z destinace nadšení. Fanouškům se dokonce pochlubila s doporučením, jak zvládnout dlouhou cestu letadlem s tříletým dítětem. 

Ještě před odletem na dovolenou se oblíbená herečka a zpěvačka postarala o pořádný rozruch, když byla na rozhovoru v DVTV. Tam otevřeně mluvila o tom, jak se často muži vyjadřují směrem k ženám sexysticky. Za rozhovor schytala velkou kritiku především kvůli fotkám, které v minulosti zveřejňovala ona sama. 

Dovolená v teple

Sympatická herečka si dovolenou nadmíru užila. S fanoušky na svém Instagramu se podělila o přímo vyčerpávající detaily. „Tohle jsem fakt nečekala. Že to tady bude takovej ráj. Pokaždý, když se přesunem na nějaký jiný místo, tak jsem úplně v úžasu. I špitály tady maj dobrý hele! Když jsem si o tom tady četla, hodně lidí zmiňovalo odliv a že je to jako blbý. Dokonce kvůli tomu někdo dává i horší hodnocení na Bookingu!! Odliv je přitom totální sranda. Jdete pískem a místy loužema až daleko do moře a tam se můžete klidně koupat. A taky je zábava to vychytávat, kdy je příliv a kdy odliv. (Appky jsou pro žabaře!) Takže až mi přestane bejt blbě ze sluníčka nebo z virózy, co jsem chytla od Loly nebo jáužkrucipíseknevimzčeho, pojedeme šnorchlovat k tomu ostrovu Billa Gatese a budeme mu tam čumět do oken a já vám pak řeknu, co si dává jeho zahradník k večeři.” Před koncem dovolené ji nadšení opustilo a začala být pod jednou z fotografií sentimentální. „Čím víc se nám blíží odjezd, tím míň spim z toho, co všechno musim doma vyřešit,” postekla si. 

Odvážné fotky jsou minulostí

Ikdyž se herečka a zpěvačka nikdy nebála zveřejňovat odvážnější fotografie, nyní se na dovolené držela zpátky. Na své sociální sítě v minulosti umístila snímky ve spodním prádle, někdy dokonce i bez. Ti fanoušci, kteří čekali z dovolené v teplých krajinách nějakou pikantní fotku v plavkách, se ovšem nedočkali. Berenika sdílela pouze momentky s dcerou. 

V rozhovoru pro Blesk přiznala, že díky svým dřívějším fotografiím, měla zaplněný Instagram oplzlými zprávami. „To, co mi tam občas chodí, vážně nechápu, zajímalo by mě, co to je v reálu za lidi. Nebo vlastně ani nezajímalo… Chodí mi různý nevhodný fotky a nejvíc za hranou bylo video, kde se dotyčný pán uspokojoval. To je fakt šílený. Ale na takový věci nereaguju, na to nijak reagovat nejde, nejlepší je totální ignorace. Většinu takových zpráv, když už vidím u první věty, že je to nějaké podezřelé, ani nečtu a rovnou mažu,” řekla nekompromisně. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky