Berenika Kohoutová v minulosti zkoušela štěstí s producentem Pavlem Čechákem, kterého si dokonce vzala za manžela. Nakonec ale našla lásku a štěstí po boku Kryštofa Kubína.

V roce 2021 se herečka podruhé provdala za otce své dcery Loly. Ta nedávno oslavila třetí narozeniny a své slavné mamince přetočila doslova celý život vzhůru nohama.

Kohoutová přiznala svým sledujícím na sociální síti, že před porodem měla o výchově dětí zcela jiné představy, než jaká je nyní realita.

Já dávám lásku a mazlení

"Vždycky jsem si říkala, že nebudu matka, co si se svým dítětem furt hraje. Od toho má kamarády. Já dávám lásku, mazlení... a jasně, občas změním hlas, protože jsem zlej bubák. Občas," napsala Berenika Kohoutová komentář k momentce z rodinného alba. Herečka je na snímku zachycená se svou dcerou Lolou na dětském hřišti.

Kohoutová pak popsala, jak se její bývalé vize změnily v reálném životě. S malou Lolou si totiž dnes hrají na různé pohádkové postavy, což Berenika prý nečekala

"No dobrý. Tak jsem každej den bubák, zlej, hodnej, nevím, plesnivej... jsem vlk, Elinka, sluníčko, topení. Počkej, jen někomu zavolám. Dobře, ale až si dohrajeme na Popelku, čarodějnici, Anču a Pepíka a vlčí opuštěný mládě. Nevím, mateřství se tomu říká asi?" dodala s humorem sobě vlastním. Ještě loni na podzim přitom herečka z mateřství a výchovy dcery tak nadšená nebyla.

"Nesnáším a nezvládám výchovu. Kdybych mohla něco takovýho ve svým životě nedělat, byla bych nejšťastnější na světě. Je to vopruz, vopruz, vopruz," napsala tehdy na sociální síti s tím, že přemluvit dceru k čemukoliv je mnohdy velice náročné.

Kohoutová se kvůli dceři hodně změnila

Související články