„Neumí vůbec říci ne, můj otec je pro mě víc kamarád než autorita,“ svěřila se dospívající kráska, která má očividně s otcem krásný vztah. "V hlavě je pořád mladý, neustále připravený udělat ze sebe klauna, aby mě pobavil."

Na slávu si musela zvykat

Stella Belmondo si také pamatuje, kdy viděla svého otce poprvé v televizi, což pro ni bylo více než zvláštní.

„Přemýšlela jsem, co tam dělá?" svěřila se, že zpočátku si na slávu svého otce musela zvykat.

Dnes už je s jeho celosvětovou oblibou více než srozuměná, dokonce neskrývá opravdový obdiv k rolím, které otec hrál ve filmech.

„Jeho kousky mě fascinují, vždy mi to připadalo úchvatné. Ze všech jeho filmů je mým nejoblíbenějším Muž z Acapulca, protože v něm nejvíc vyniklo jeho šílenství, humor, energie. Chtěla bych se tohle od něj naučit. Ale nejsem tak dobrá jako on," svěřila se dospívající dívka, která se ve svém otci naprosto vidí.

Chladné vztahy se sourozenci

Pokud jde o její starší sourozence, Stella Belmondo přiznává, že mezi nimi existuje jen malá shoda kvůli velkým věkovým rozdílům (oběma starším dětem Belmondo je hodně přes padesát - pozn. aut.). „Vyrůstala jsem jako jedináček. A i když se čas od času setkáme, například na oslavách narozenin, tak mezi námi není velké pouto," řekla s lítostí.