Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kaňoková ze Zlaté labutě prozradila, jak to mají s Vojtou Dykem v soukromí

Beáta Kaňoková
Beáta Kaňoková
Zdroj: Profimedia
Beáta Kaňoková

Poprvé na sebe strhla pozornost v úspěšném seriálu Pan profesor, nyní je Beáta Kaňoková hvězdou nového seriálu Zlatá labuť. Třiatřicetiletá herečka původně začínala v divadle, její popularita ale začala prudce stoupat poté, co získala roli po boku Vojty Dyka. 

Beáta Kaňoková je jednou z hlavních tváří nového seriálu Zlatá labuť, kde získala roli prodavačky. Herečka se po studiu gymnázia v Opavě dostala na kulturní dramaturgii na Slezské univerzitě a následně na herectví na pražské DAMU.

Před kamerou si poprvé zahrála ve studentských krátkometrážních snímcích Řád (2017) a Kukačka (2019) a objevila se například v epizodních rolích v seriálech Mordparta, Specialisté, Dáma a Král či Anatomie života.

Veřejnost si ale nenápadné krásky začala všímat teprve po jejím účinkování v seriálu Pan profesor. Tehdy se totiž začalo šuškat, že mezi Kaňokovou a Vojtou Dykem na place přeskočila jiskra, což způsobilo pořádný poprask.

Spolupracuje se nám hezky

Spolupráci s Vojtou Dykem si Beáta Kaňoková nemohla vynachválit. "Stále se opakuji, ale vždy je to hezká práce. Takže ano, spolupracuje se nám spolu hezky," řekla tehdy brunetka o spolupráci s idolem českých žen webu Extra.

S manželem Tatiany Dykové sice trávila Kaňoková na place spoustu času, v soukromí se ale údajně nikdy nescházeli. 

"Jako na pivo spolu nechodíme, ale myslím si, že jsme přátelé," prozradila herečka, která si během natáčení Pana profesora střihla s Dykem i několik lechtivých scén, což vyvolalo domněnky, že herecká dvojice spolu má něco víc než pracovní vztah. "Já doufám, že Tatiana nežárlí. Sama se pohybuje v hereckém prostředí, ví, jak to chodí, a rozhodně je to vše na profesionální úrovni," vysvětlila představitelka učitelky Karolíny Beránkové.

Krásná herečka jde z role do role

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky