Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bartošová: Vážně se rozvede s Pomejem?

Zdroj: Profimedia.cz

Ještě nedávno se Iveta Bartošová (44) s Jiřím Pomejem (45) tvářili jako hrdličky, a teď je zase na pořadu rozvod.

 Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Pokračujeme ve sledování nekonečného příběhu známé dvojice.

Iveta Bartošová: Lásku střídá rozchod

Ještě před prázdninami byla Iveta se svým manželem jedna ruka – když se dávala do formy na klinice na Slovensku, staral se o jejího syna Artura. S každým shozeným kilem se častěji ukazovala na veřejnosti a tedy i fotografům v objetí manžela a po boku svého nového manažera, Pomejeho kamaráda Pavla Páska. A najednou je tu obrat o 180 stupňů. Iveta prý žádá o rozvod a končí i s Páskem.

Bartošová

Už je to doopravdy?

Důvodem rozvodu je prý špatná finanční situace slavného páru. Pak je ovšem s podivem, že k němu dochází až nyní. Pomeje byl zadlužený, už když do manželství vstupoval, a Iveta na tom není zrovna růžově také delší dobu. Důvod bude tedy patrně někde jinde – tipovala bych to na potřebu zvýšit hladinu mediálního zájmu o oba aktéry. To zase bude rozhovorů, kdy si Iveta bude vylévat srdíčko celému národu, a adekvátních reakcí z druhé strany. A rozhodně není jisté, že až tahle bublina bude pořádně nafouknutá, opět nepraskne a nebude se konat dojemný návrat, jako už to tady jednou bylo. Jiří Pomeje sice tvrdí, že škemrat podruhé nebude, ale on už toho navykládal... A Iveta? Ta sice na sobě stále maká, aby se vrátila na scénu v plné síle, ale tyhle pokusy už tady také byly mnohokrát. A mimochodem – myslíte si, že píseň s přitroublým názvem Heja heja, kterou Iveta chystá, bude ta pravá comebacková bomba?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Svatba Robbieho Williamse

Svatba Robbieho Williamse

Robbie Williams se oženil s přítelkyní Aydou Field ve svém domě v Beverly Hills. Na oslavu dorazili nejbližší příbuzní a přátelé.

Akční letáky