Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bartošová – Pomeje: Show must go on!

Zdroj: Oficiální stránky zpěvačky

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje se vezmou podruhé. Tentokrát v Římě a před Bohem! „Jsem věřící, pokřtěná, a tak si chci vzít Jirku i v kostele,“ svěřila se zpěvačka. Obřad by se měl obejít bez novinářů, protože si ho manželé chtějí užít v soukromí. Tak to je, panečku, novinka!

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska s vámi chci probrat pokračování show jménem Bartošová – Pomeje...

Hurá do Říma!

Ptáte se proč? Je to jednoduché. Iveta sice sdělila, že tahle druhá svatba by měla být čistě soukromá. Ale když už to takhle pěkně vyzvonila do všech novin a časopisů, nezbývá nám nic jiného, než se tím zabývat. No, prostě se já nebo někdo z mých kolegů podíváme do Itálie! Vypátrat, kdy a kde to přesně bude, nebude žádný problém... K tomu je ještě potřeba zjistit, co takový církevní sňatek vlastně obnáší. Víte třeba, že by snoubenci měli absolvovat tak zvanou přípravu na manželství? U Pomejů to možná byla svatební merenda na Hluboké!

Zdroj: Profimedia.cz

Vezmeme se a uvidíme

Naše celebrity mají zřejmě potřebu dokazovat, jak jsou hrozně duchovní. Lucie Bílá se poprvé vdávala za pozounistu Stanislava Penka také v kostele, oddávajícím byl farář Zbygniew Czendlik. Rok na to bylo po manželství. Stejně za své vzal i církevní sňatek Libušky Haraštové a Dana Hůlky. Obě dámy se vdaly podruhé, raději už v civilu, a už se podruhé rozvádějí. U Libušky Hůlkové-Vojtkové měly oba rozvody alespoň nějaký důvod – když partner odejde za jinou, těžko s tím něco uděláte. Lucie Bílá ale v obou případech svorně tvrdila, že jí prostě manželství nevyšlo. Zřejmě metoda zkouška – omyl. Skutečným věřícím z toho jde asi hlava kolem... No, uvidíme, jak to celé dopadne u Ivety a Jiřího, které nám, bulvárním novinářům, poslal snad sám Pán Bůh!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky