Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bára Seidlová alias krásná princezna Zubejda: Je z ní veganka, která nemá děti

Barbora Seidlová
Barbora Seidlová
Zdroj: profimedia
Barbora Seidlová

Barbora Seidlová byla před lety velice obsazovaná herečka, postupem času se ale stáhla a poslední roky působí spíše v divadle. Objevila se však i v seriálu Ohnivé kuře, kde ztvárnila roli Soni. Jak dnes herečka žije a proč nemá děti?

Barbora je sice nádherná žena, po jejím boku ale dlouhá léta není žádný muž. Ačkoliv jí bude brzy čtyřicet let, nedočkala se zatím vlastních potomků. Důvod je jednoduchý, herečka nemůže najít toho pravého.

Mužů, které za roky své kariéry Barbora měla, byste napočítali na prstech jedné ruky! O svém soukromí mluví velice nerada, vyhýbá se mu i v rozhovorech. 

Tvrdí, že jí svoboda vyhovuje a být bezdětná, svobodná a mít pocit volnosti je skvělé. Je tomu ale skutečně tak, nebo se tím snaží maskovat zklamání z mužů?

Žije dovokým způsobem života, což prý od ní chlapy odhání

Herečka se nikdy netajila svým odvázaným stylem života, vždy opěvovala svobodu a ráda si užívala. Podle jejich přátel je to jeden z důvodů, proč si nemůže najít dlouhodobý vztah!

"Bára je hodně svá, nerada se přizpůsobuje, což samozřejmě jejím partnerům vadí. Navíc, je i hodně vybíravá," tvrdí náš zdroj, který je se Seidlovou ve styku.

Dříve si budovala kariéru a představa rodiny ji děsila, nyní, když už je na ní připravená, nemá s kým si miminko pořídit. Jakoby se Bára točila v začarovaném kruhu. Do toho navíc propadla extrémnímu způsobu stravování, což je další odpuzovač případného manžela!

Ultimátní vegan

Seidlová už se mnoho let stravuje jako vegan, což znamená úplné vyloučení živočišných výrobků z jídelníčku. Kromě masa tedy nejí ani vajíčka, mléko, nebo včelí med.

Extrémní způsob života ale také není zrovna lákadlem na chlapce, kteří často rádi jedí maso. Představa dušené kapusty k večeři asi není zrovna přitažlivá pro většinu mužů a tak je Bára stále na ocet.

Kombinace nespoutané povahy herečky a jejich netradičních stravovacích návyků není evidentně ideální. Čas je však neúprosný a pokud se Seidlová urychleně nerozhodne se situací něco dělat, možná už se dětí ani nedočká!

Zda se krásné herečce nakonec podaří najít toho pravého, je ve hvězdách. Nepříjemným otázkám na svatbu, těhotenství a další zatím reaguje mlčením, či se zatím šikovně vyhýbá.

I kdyby ale našla toho pravého, Bára se do chomoutu nežene. Podle ní je obřad zbytečný přežitek a vztahy fungují i bez formálního "papíru na lásku"! 

"Láska buď je a nebo není, nepotřebuju k tomu potvrzení. Svatba je spíše pro společnost, než pro zamilované," tvrdí Seidlová! Herečka je zkrátka svéráz a s jejími názory nebude tak lehké najít pana Božského. My jí ale rozhodně držíme palce a přejeme hodně štěstí...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU