Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Barbora Mottlová: Ze dne na den jsem přišla o práci, pracuju v sámošce na kase

Barbora Mottlová
Barbora Mottlová
Zdroj: profimedia
Barbora Mottlová

 Barbora Mottlová se živí jako herečka, železnou rezervu ale evidentně neměla. Seriálová hvězdička skončila kvůli krizi na pokladně v supermarketu.

Barbora Mottlová se stejně jako další celebrity ocitla ze dne na den bez práce. Převážně seriálová a divadelní hvězda, ale neměla žádné finanční rezervy a tak krizi musela začít okamžitě řešit. Partner herečky, bývalý Muž roku 2016 Josef Kůrka, na tom není o nic lépe, pracuje totiž jako fitness trenér, a tudíž také nemá aktuálně žádný pravidelný přísun financí. Akční Mottlová se proto rozhodla, že nebude sedět doma na zadku a vzala náročnou práci prodavačky v supermarketu.

Nový job bere s humorem

České přísloví "Nouze naučila Dalibora housti," se na momentální pandemický stav skutečně hodí. Barbora Mottlová se kvůli krizi musela rozhodnout udělat skutečně neobvyklý krok. Práce prodavačky, a zvlášť ve velkém obchodním řetězci, je velice psychicky i fyzicky náročná. Navíc, od doby co vypuklo šíření koronaviru, se návštěvnost obchodů s potravinami neuvěřitelně navýšila. Herečka ale musí pravidelně platit nájem a tak nebojácně nakráčela na brigádu do nejmenovaného supermarketu.

Divadelní prkna musela vyměnit za kasu

"Ze dne na den jsem přišla o veškerou práci jako velká spousta lidí kolem mě. Beru situaci takovou, jaká je a vycházím z ní. Nedá se nic dělat. Nebrečím. Nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze. Nenechám se od nikoho vyživovat a když mám zdravý nohy ruce, nebudu si ani půjčovat, abych mohla doma válet šunky. Nájem ani žvanec se sami nezaplatí. Už druhý týden dělám v sámošce na pokladně. Díky tomu mám dobrý pocit z odvedený práce, učím se novým věcem a hlavně, poznala jsem super partu lidí. Jsem vděčná za to, co mám a co díky téhle divné době poznávám. Lidi, ty v**e, mějte se rádi!" napsala Barbora Mottlová vyjádření k nové práci, kterou evidentně bere velmi pozitivně.

Navíc, když přijde Bára po dlouhé šichtě domů, čeká na ni krasavec Kůrka, který se královsky postará. Přítel Mottlové je totiž vášnivý kuchař, což předvedl i při své nedávné účasti v pořadu Masterchef.

Herečka si nakonec za své nasazení zasloužila velký obdiv u svých fanoušků, kteří ze začátku ani nechtěli věřit, že se nejedná o apríl. Na pokladně je Mottlová již dva týdny, a nejspíš ještě pár týdnů bude muset vydržet, přijímá to ale skutečně s klidem. "Nejvíc se těším na moji práci, která je zároveň i mým koníčkem."

Za odvahu, a chuť pracovat, tleskáme, a jsme zvědaví, kdo další z celebrit nás třeba v příštích týdnech překvapí v nových povoláních.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky