Dvojice v květnu oslavila dvouleté výročí vztahu a nedlouho poté se pochlubili radostnou událostí. Čekají spolu své první vytoužené miminko. Do jeho příchodu nyní zbývají tři měsíce, a tak dvojice již připravuje vše, co bude děťátko po narození potřebovat. 

Ohledně výbavičky koluje mezi maminkami řada pověr. Tradičně se například kočárek uschovává mimo domácnost budoucích rodičů, protože se říká, že v domě by přinesl smůlu. Jak to má Bára Stříteská, řekla v otevřeném rozhovoru.

Možná budeme mít oblečky s obrázky

Co se týká kočárku a tak, to ještě nemáme. To budeme kupovat až tak v osmém měsíci a samozřejmě ho necháme u rodičů. Nějakou výbavičku už ale máme a už se na to moc těším,” uvedla pro Kafe.cz sympatická influencerka s úsměvem.

Představu, jak by výbavička jejího miminka měla vypadat, má ale již poměrně přesnou. “Jsme strašně velká rodina, takže už v tom nějaký pátek jsem. Vím, co kupovala pro děti moje sestra nebo mamka. Konkrétní značku vyhlédnutou nemám, ale mám raději minimalismus, tu béžovou, hnědou a takové věci. Tak uvidíme, jestli nakonec na oblečcích budou nějaké obrázky, nebo ne,” prozradila Bára Stříteská.

Jak se s novou rolí vypořádá, nyní odhadnout nedokáže, přece jen je pro ni vše nové. Doufá ale, že si se vším dokáže poradit. “Nějakou obavu má každá nastávající maminka. Budu snad ta nejlepší máma. Všichni okolo mě mi říkají, že budu možná trochu přísná, ale já si myslím, že to k tomu trochu patří,” myslí si influencerka.

Přestože je v požehnaném stavu, práci zatím na hřebík nepověsila. Před blížícími se svátky jí podle svých slov má opravdu hodně, snaží se to ale zvládnout, přestože je to pro ni stále více náročné.

Na Vánoce, které po práci přijdou, se ale již velice těší. “Už za nějakou dobu budeme kupovat dekorace, každý rok nakupuji nějaké nové. Mám toho spoustu, ale aspoň něco vždy přidám. Nakupuji hlavně v hobby marketech a těchhle velkých obchodech,” svěřila se redakci Kafe.cz.

Nakupování dárků má teprve před sebou

“Dárky už nějaké mám. Pro sestru, maličkost pro maminku. Myslím, že mám asi tři. Zbývá ještě hodně času, ale už to mám v hlavě, mám poznámky v telefonu a pak to jen všechno dokoupím,” popsala, jak se na zimní svátky zatím chystá.

Redakce Kafe.cz Báru Stříteskou potkala na křtu nové knihy zpěváka Jana Bendiga “Roma Boy”. Ti dva se seznámili během účasti v reality show Like House, která oblíbenou influncerku pořádně proslavila.

Na svou účast v pořadu, který řada televizních diváků vnímala lehce kontroverzně, vzpomíná pozitivně. “Šla bych do toho znovu. Určitě tam jsou nějaké věci, které bych udělala jinak, ale jinak si myslím, že se všechno stalo tak, jak to mělo být. Možná v nějakém mém vyjadřování bych si to rozmyslela, svoje odpovědi na otázky ve zpovědnici, ale já byla v tomhle prostě úplně nová,” uzavřela Bára Stříteská.

Související články