Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nespoutaný život Báry Seidlové: Představitelka princezny Zubejdy má nový projekt

Barbora Seidlová
Barbora Seidlová
Zdroj: profimedia

Vystudovala pražskou DAMU, ztvárnila roli princezny Zubejdy a její kariéra se začala slušně rozjíždět. Zahrála si ve spoustě filmů i seriálů, kariéry filmové herečky se však později vzdala a rozhodla se nadále pracovat jen na divadelní scéně. Čemu se dnes věnuje krásná herečka Barbora Seidlová?

Herečka Barbora Seidlová patří k nejznámějším tvářím českého showbyznysu, i když o ní v poslední době není tak úplně slyšet. Za posledních pět let se objevila pouze ve dvou filmech a diváci mají momentálně možnost ji vídat jen v seriálu Ulice. Bára se hojně věnuje divadlu, což jí však současná situace ohledně epidemie koronaviru znemožnila. 

Kariéru začala svou nejznámější rolí

Barbora Seidlová se narodila v květnu roku 1981 v jihomoravském městě Břeclavi. Studovala činoherní herectví na brněnské konzervatoři a následně pražskou DAMU. Bylo jí pouhých patnáct let, když ji režisér Karel Smyczek obsadil do známé pohádky Lotrando a Zubejda, kde Bára ztvárnila hlavní roli princezny Zubejdy. Následně se objevila v několika studentských filmech a režiséři si jí začali všímat. 

Barbora Seidlová Barbora Seidlová Zdroj: profimedia

Svou první seriálovou roli získala v roce 2004 v projektu Místo nahoře. Zahrála si v televizním snímku Vražda u jezera a krátce nato se objevila i v teenagerovské komedii Snowboarďáci. Hlavní role ztvárnila také ve filmech jako Bolero či Maharal – Tajemství talismanu. Později se však začala stahovat do ústraní a objevovala se jen na divadelních prknech. 

Seriál Ulice a osobní život

Před rokem na sebe opět strhla pozornost, když přijala nabídku na účinkování v nekonečném seriálu TV Nova Ulice. Tam hraje Dianu, matku Jany. Herečka přitom s mateřstvím nemá žádné zkušenosti. Dle všeho je totiž stále bez partnera, a vlastní děti jsou tak pochopitelně v nedohlednu. Dle webu eXtra.cz to však krásnou Báru vůbec netrápí. Užívá si prý pocit volnosti a nikdy se netajila odvázaným stylem života. 

„Bára je hodně svá, nerada se přizpůsobuje, což samozřejmě jejím partnerům vadí. Navíc je i hodně vybíravá,“ nechal se slyšet zdroj z hereččina okolí podle eXtra.cz.

Barbora Seidlová Barbora Seidlová Zdroj: profimedia

Cestování a podcast

Jak lze vypozorovat z jejích sociálních sítí, Bára si velmi užívá cestování, což zakomponovala i do série podcastů, které vydává společně se svými kamarádkami. Povídání s názvem Do houpací sítě si ihned našlo spoustu příznivců a na jeho úspěch navázal také zcela nový hereččin podcast s názvem MALÉhRY ke kafi.

Bára Seidlová si zkrátka umí užívat života. Je však více než jasné, že se nemůže dočkat, až poleví současná opatření proti šíření koronaviru, a bude se moct vrátit na divadelní prkna.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU