Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bára Munzarová: Odešla z Vinohrad, opustí i Ordinaci?

Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Bára Munzarová je v poslední době samé překvapení. Její manželství, které dlouho vypadalo ukázkově, se najednou rozpadlo, po letech opustila také Divadlo na Vinohradech. Je teď na řadě Ordinace?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Řekněme si dnes něco o známé herečce a také o boji umělců proti bulváru…

Dcera slavných rodičů

Bára Munzarová nikdy s bulvárem nekomunikovala. Na druhou stranu, než nastoupila do seriálů televize Nova (Pojišťovna štěstí, Místo v životě a nakonec a především Ordinace v růžové zahradě 2), zajímala média hlavně jako dcera hereckých legend Jany Hlaváčové a Luďka Munzara. Nástup do Novy ale všechno změnil – o hvězdy oblíbených seriálů se prostě čtenáři (a tím pádem i nejen bulvární média) zajímají. Pořád mě nepřestane udivovat, že to hercům už při podpisu smlouvy není jasné… Nebo je?

Bára Munzarová, Ordinace v růžové zahradě Bára Munzarová, Ordinace v růžové zahradě Zdroj: archiv

O Munzarové a Trnavském

Bára Munzarová ale brzy přestala bulvár zajímat jen jako dcera slavných rodičů a hvězda úspěšného seriálu. Tamtamy ze štábu totiž přinesly zvěst, že to mezi ní a jejím hereckým kolegou (a seriálovým milencem) Martinem Trnavským pořádně jiskří. Oba samozřejmě vehementně zapírali a prohlašovali, jak jsou čistí jako lilie a jen je špiní bulvár. A uběhlo pár týdnů a ukázalo se, že se Bára rozvádí s manželem Jiřím Dvořákem. Pak dala výpověď z dlouholetého angažmá v Divadle na Vinohradech. Aby ne, už nějaký čas hraje v divadelním spolku Frída, jehož spoluzakladatelem je Trnavský! O jejich vztahu už dnes otevřeně mluví i ti, kteří by si bulvárem nevycpali ani boty…

Ordinace v růžové zahradě Ordinace v růžové zahradě Zdroj: archiv

Je na řadě Ordinace?

Rozchod s partnerem, odchod z divadla. Co je na řadě teď? Přece Ordinace. Už přicházejí zvěsti, že Bára skončí… Ale napište to!? Hned vás někdo obviní ze záměrné provokace, slídilství, plánované skandalizace, bezohlednosti, ze lhaní a novinářského hyenismu. Takže jako bych nic neřekla!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky