Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bára Jánová ze Slunečné má nového partnera. Potvrdila vztah s básníkem Bečkou

Barbora Jánová
Barbora Jánová
Zdroj: Profimedia

V seriálu Slunečná hraje vypočítavou mrchu, která má k lásce hodně daleko. Ve skutečnosti je Bára Jánová, představitelka Sylvy, milující partnerkou a citlivou duší. Po svém boku má přítele Vítězslava Bečku, který je básník!

Lidé ji znají především jako nepříjemnou a vypočítavou postavu ze seriálu Slunečná, ve kterém herečka Bára Jánová ztvárňuje Sylvu. V reálném životě je však představitelka úplně jiná. Je milující partnerkou básníka Vítězslava Bečky, který se rozhodl sdílet se světem své niterní pocity prostřednictvím sbírky básní Intelektuální. Jediné, co v knize chybí, je báseň věnovaná přímo Báře.

Barbora Jánová Barbora Jánová Zdroj: Profimedia

Není to však proto, že by Vítězslav na svou lásku snad zapomněl. Sbírka je totiž hotová už rok a dvojice tvoří pár teprve deset měsíců. Bára přiznala, že básně hrály důležitou roli i v úplných počátcích vztahu. „Básně nám na začátku pomohly, abychom se s Vítkem sblížili. Protože když jsme spolu začínali chodit, tak Vítek byl zrovna v Indii a my jsme spolu komunikovali hlavně přes FaceTime a Messenger, přes ně jsme si psali své pocity a básničky. I to je jeden z důvodu, proč jsem se do něj zamilovala,” prozradila podle eXtra.cz herečka.

Podle informací eXtra.cz spolu pár sdílí i jednu domácnost. Bydlí spolu již pět měsíců v pronajatém bytě na pražských Vinohradech. Bára svého přítele velmi podporuje, ale přiznává, že by se ráda pustila i do nějakého svého uměleckého počinu. Chtěla by napsat knížku se sci-fi příběhem, který už má dokonce vymyšlený. Zatím to ale prý není aktuální. Její partner příběh zná a tvrdí, že to bude bestseller!

Barbora Jánová Barbora Jánová Zdroj: Profimedia

Hvězda seriálu Slunečná tvrdí, že jí partner téměř okamžitě zaujal. „Čím víc jsem ho poznávala, tím víc jsem si z něj sedala na zadek, každý den níž a níž. Ty jo, říkala jsem si, kam až to zajde? Má neuvěřitelný rozhled. Názory podložené argumentem, statistikou, výzkumem, takže když něco říká, můžu mu věřit. Umí si ale i hrát. Strašně se mi líbí, co už dokázal a jak na sobě pracuje. A že je spirituálně orientovaný a přitom nohama na zemi. A taky že je obrovský a já se do něj můžu schovat,” nechala se Bára Jánová slyšet v rozhovoru pro iDNES.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky