Basikovou čekají ještě krušné časy, synáček má totiž před sebou pubertu, a už své mamince předvádí první záchvěvy. Zatímco zpěvačka není zrovna fanouškem moderních technologií, její syn je pravý opak, a své názory si již začíná vynucovat.

Není fanouškem moderních technologií

"Vývoj nezastavíš, ale jsem vůči technickému pokroku trochu rezervovaná, například stále používám tlačítkový telefon. Třeba Honza Kraus se mi za to strašně směje, jenže já spíš vidím to negativní. Jsem maminka chlapce a den co den bojujeme s mobilem," přiznala Bára Basiková dle deníku Sedmička v rozhovoru pro Český rozhlas.

Zpěvačka si moderní technologie příliš neoblíbila a ráda by svého benjamínka od zírání do mobilu držela co nejdéle.

"Mně to vadí a mám pocit, že je něco špatně. Neříkám, že by si děti měly hrát s dřevěnými klacíky, jako to dělali naši rodiče nebo prarodiče, ale něco na tom je. Myslím si, že se to všechno projeví až za pár let," tvrdí Basiková. Větší respekt u Theodora má ale prý její ex manžel Petr Polák!

Petr Polák je prý na syna přísnější

"S ex manželem jsem ve výchově zajedno a musím říct, že Petr je v tomhle daleko přísnější a důslednější. Já prostě nemám takovou váhu toho slova. Nicméně vysvětlujeme Theovi, kde jsou hranice, a snažíme se mu nabídnout jiné alternativy. Takže se chodí do divadla, muzea, na výstavy, výlety, hodně cestujeme a navštěvujeme koncerty," popsala Basiková v rozhovoru, jak se svým ex fungují jako rodiče.

Zpěvačka se mimo jiné pochlubila, že Theodor má talent na muziku a začal navštěvovat svůj první hudební kroužek.

"Konkrétně hraje na bicí. Od Ježíška dostal bubny a snažím se ho hodně vést k tomu, aby trávil čas takhle. Ať děti dělají cokoli, jen ať pořád nekoukají do mobilů," uzavřela Basiková.