Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bára Basiková je sama: Láska, se kterou se netajila, jí vydržela jen osm měsíců

Bára Basiková
Bára Basiková
Zdroj: profimedia
Bára Basiková

Není tomu dlouho, co se Bára Basiková až nezvykle otevřela veřejnosti a prozradila, že má novou lásku. Ta však dlouho nevydržela, jelikož zpěvačka je nyní zase sama. Viník rozchodu je podle ní jasný.

Bára Basiková byla ještě v lednu zamilovaná jako malá holka a neváhala se s tím svěřit světu. Po rozvodu s o patnáct let mladším Petrem Polákem už si to jistě zasloužila. O nové lásce se nemusela ani zmiňovat a stejně to na ní každý poznal.

„Přišla jsem dnes do ateliéru a pár lidí mi řeklo, že mi to strašně sluší a že jsem nějaká rozzářená. Do života mi vstoupil někdo, kdo mě činí velmi šťastnou. Nechci prozradit, kdo to je, ale je to hodně vážný a jsem zamilovaná. Jediné, co o něm řeknu, je, že není z Prahy,“ svěřila se Blesku Basiková.

Před rokem se zpěvačka rozvedla s Petrem Polákem, se kterým má syna Theodora a vzhledem k tomu, že se jednalo o již třetí rozvod, po novém muži netoužila. Láska se ale neptá, a tak do toho Bára znovu spadla. Věřila, že tentokrát je to ten pravý.

„Nový partner mi do života vstoupil úplnou náhodou, nečekala jsem to. Po tom třetím rozvodu jsem měla pocit, že už nechci žádného chlapa ani vidět. Vlastně jsem na to neměla ani pomyšlení. Asi jsem musela dozrát a ujít nějaký kus cesty, abych mohla novou lásku přijmout. Jsem šťastná,“ tvrdila ještě před více než půl rokem.

Bára je opět single

Nyní je ale lásce konec a Bára je zase single. Viník je podle ní jasný. Je to koronavirus! „Byli jsme spolu jen osm měsíců, ale byla to krásná láska,“ vzpomínala zpěvačka pro web super.cz.

„Protože on není z Prahy, nemohli jsme od března být spolu. Odcizili jsme se sobě navzájem, ztratili jsme se jeden druhému. Pohltily nás starosti, povinnosti a strach,“ smutnila Basiková, která má sice hodně práce, ale opora v podobě muže jí chybí.

„V květnu jsme se rozešli. To je celé. To je život. A ten jde naštěstí dál," dodala Bára, jenž se nyní soustředí na účinkování v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. V tom se jí daří. Premiérovou epizodu nejnovější Tváře vyhrála.

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas

„Mám velkou radost. Těší mě to. Je to překvapení. Ani jsem to nečekala,“ svěřila se Basiková pro Nova plus. Hutný make-up jí však dobře nedělá a po skončení se těšila, až ji odlíčí. „Těším se, až to půjde dolů. Je to moje první zkušenost s takovou maskou,“ vysvětlila.

Zpěvačka se na okamžik stala interpretkou Tones and I a zazpívala její píseň Dance Monkey. „Vím, že jsi trochu trémistka, tak jsem držel strašně palce a nebylo to vůbec vidět a bylo to super, parádní výkon a velký klobouk dolů,“ řekl jí v pořadu Aleš Háma, který sedí v porotě. Její výkon byl opravdu přesvědčivý.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky