Bára Basiková letos oslavila šedesáté narozeniny, i v pokročilém věku si ale hvězda umí užívat života. Zpěvačka před pár dny vyrazila na dovolenou k moři, a pokud někdo čekal klasické turistické fotky, čekalo ho pořádné překvapení.

Po příjezdu se nejprve Basiková pochlubila snímkem z pláže, na kterém zapózovala v plavkách. Na další momentce se ale trojnásobná maminka pořádně odvázala a zahrála si na miss mokré tričko.

Basiková se zvěčnila na břehu moře oděná pouze do bílé průsvitné košile a s turbanem na hlavě. Tenký materiál ovšem odhalil ňadra zpěvačky v celé své kráse, což některé sledující pobouřilo.

Prvoplánové a nevkusné

"Ty nemáš plavky! Holka, buď soudná, dívá se na to i tvůj syn. Jak prvoplánové a nevkusné," nebrali si někteří lidé v komentářích s Bárou Basikovou servítky. Jiní naopak ocenili odvahu zpěvačky i její vzhled.

"Takhle bych taky chtěla vypadat, až mi bude jako Vám," chválili nahý snímek.

Basikové vyjádřili podporu i kolegové z branže. Byli mezi nimi například herec Jan Cina, moderátor Aleš Háma, zpěvák Václav Noid Bárta, zpěvačka Marta Jandová a herečky Daniela Šinkorová, Dagmar Havlová či Petra Nesvačilová.

Odvážný snímek vyvolal smíšené emoce

Související články