Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová pár dnů po porodu: Po císařském řezu se velmi rychle zotavila

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Instagram Moniky Bagárové
Monika Bagárová

Monika Bagárová teprve před pár dny porodila svou prvorozenou dceru Rumiu, za tu dobu ale stihla mladá maminka spoustu neuvěřitelných věcí, včetně finálového večeru Superstar! Jak prožívá zpěvačka a porotkyně první týdny se svou vysněnou holčičkou?

Monika Bagárová se do těhotenství vrhla po poměrně krátké známosti se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem, věděla ale prý, že je to ten pravý!

Porod nakonec přišel dříve, než zpěvačka očekávala, malá Rumia byla totiž špatně otočená a Bagárová se musela proto rozhodnout pro předčasný císařský řez.

Naštěstí maminka i dcera jsou obě v pořádku a po návratu z porodnice si užívají domácího prostředí a příbuzných, kteří na Moniku doma čekali. Jak tráví hvězdná porotkyně první okamžiky ve zcela nové roli?

Zpěvačka si mateřství užívá

Malou Rumiu porodila Monika Bagárová pouhých pár dní před finálovým večerem Superstar, roli porotkyni ale nakonec zvládla ze svého obývacího pokoje, čímž všechny překvapila.

Po náročném výkonu už si konečně mohla odpočinout a od té doby je skutečně pro zpěvačku miminko na prvním místě.

V domečku v Mníšku pod Brdy čekala po návratu na Bagárovou celá rodina, včetně souseda Jana Bendika, se kterým se stýká již z dob společného účinkování v Superstar. Dojatá zpěvačka ale na svém Instagramu děkovala kromě příbuzným ještě lékařům.

Nečekala, jak brzy bude po porodu fit

"Naše Ruminka je dnes týden na světě. Být mámou je nejkrásnější záležitost. Stále na ní koukám ani tomu nemůžu uvěřit takovej zázrak náš milovanej," rozplývala se Bagárová nad svou dceru na Intagramu.

"Chtěla bych moc poděkovat Ústavu pro péči o matku a dítě a MUDr. Pavel Darebný za obrovskou péči, profesionální a velice ochotný přístup. V den narození Ruminky by mě ani omylem nenapadlo, že za 5 dní budu zase lítat po baráku, uklízet, vařit a prát. Ženské tělo je prostě neuvěřitelný. Maminky jste bohyně," vyjádřila zpěvačka vděk i porodníkům.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky