Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Všechno má svůj čas: Bagárová a Muradov promluvili o rozchodu i žádosti o ruku

Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Monika Bagárová a její partner Makhmud Muradov tvoří pár již několik let, a dokonce vychovávají společnou dceru Ruminku. Ještě donedávna na veřejnosti působili jako spokojená rodina, avšak později si jejich fanoušci začali všímat, že dvojice dlouho nezveřejnila žádnou společnou fotografii, a okamžitě se rozběhly spekulace o možném rozchodu. Monika i Makhmud ale domněnky rychle vyvrátili, a úspěšný zápasník MMA dokonce promluvil o svatbě. 

Dříve se na jejich instagramových účtech často objevovaly společné fotografie, na kterých vypadali jako šťastná rodinka, pak ale nastalo ticho. Makhmud Muradov většinou zveřejňuje fotografie ze zápasů či tréninků, Monika Bagárová zase snímky z práce nebo fotky jejich společné dcery Ruminky. Již několik měsíců se však ani na jednom profilu neobjevil snímek, na němž by společně byli Monika a Makhmud. A přesně to mnohým nahrálo ke zrodu spekulací o možném rozchodu hvězdného páru. Podle všeho je to ale úplně jinak.

Stěhovali se společně

Jak to vypadá, ani jeden z dvojice nechtěl čelit nejrůznějším spekulacím, a proto se k domněnkám rychle vyjádřili. „Prosím vás, nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný čas, společný život, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit, tak jsme pořád rodina. Do nového domu jsme se přestěhovali společně,“ uvedla na sociální síti Bagárová.

A za jejími slovy stojí i Makhmud Muradov. „Že nepřidávám společné fotky? Jsem sportovec, a tak nevím, proč bych měl na svůj Instagram dávat své soukromí. My jsme s Monikou spokojení a o život ostatních se nezajímáme. O soukromí se nechci dělit,“ komentoval celou záležitost zápasník v rozhovoru pro eXtra

Bude svatba?

Monika a Makhmud tvoří pár již několik let, bydlí spolu a mají spolu dceru, která jim dělá jen samou radost. „Je šikovná po mně. Už říká táta, máma, babička, ví, jak dělá kravička nebo pes. Psy miluje, a tak mámě vždy povídá, aby jí je ukazovala na telefonu. Na to, že je jí 14 měsíců, je hrozně šikovná,“ popisoval Ruminčiny pokroky Makhmud. 

Vztah partnerů se tak podle všeho vyvíjí skvěle. I proto se nabízí otázka, zda se náhodou neschyluje ke svatbě. „To teď neřešíme. Moniku jsem o ruku zatím nepožádal. Všechno má svůj čas,“ řekl Makhmud závěrem. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky