Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová je v SuperStar za hvězdu, světově vypadá v minišatech i saku

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Monika Bagárová má nádherně štíhlou postavu, a proto si na sebe může vzít prakticky cokoli. I letos se o modely moderátorů a poroty stará stylista Filip Vaněk, který odvádí vynikající práci. Není divu, že zpěvačka v sexy upnutých outfitech působí doslova jako zářivá hollywoodská star.

Jak stylista Filip Vaněk prozradil, během castingových kol sice musí hlídat ňadra jak Moniky Bagárové, tak Patricie Pagáčové, které kojí, jinak má ale při výběru jejich oděvů naprosto volnou ruku.

Model jako ze žhavého Španělska

Tohle je opravdu trefa do černého! Asymetrické matné koktejlky Monice výborně sedí a svým zpracováním evokují rozpálené končiny exotického Španělska. Obrovská květina je přímo nádherným ozvláštněním modelu, ke kterému vizážisti správně zvolili rozpuštěné vlasy sčesané na jednu stranu. Šaty jsou natolik výrazné, že už nebylo potřeba přidávat žádné masivní šperky. Vhodně zvolené jsou také nude odstíny laku na nehtu a rtěnky.

Ve stylu hvězdné Ariany Grande

Přiznaný styl americké zpěvačky Ariany Grande se Vaňkovi povedl na jedničku. Monika vypadá mnohem mladší, než ve skutečnosti je, a proto si podobný outfit může bez problémů dovolit. Zdánlivě obyčejné džíny zvedá především nápadité purpurové sako s vycpávkami a zajímavě střiženými rukávy. Celkový dojem pak vytváří precizně upletený dlouhý cop a do detailu propracované líčení. Bravo, oděv je přesně tím, na co diváci televizní show čekají.

Kouzlo něžných koktejlek

Ani další minišaty nejsou na první pohled vyloženě špatné. Asymetrická sukně i nařasená horní část zpěvaččině postavě mimořádně lichotí a vytváří dojem dynamického, a přitom půvabně jemného kousku. Trochu diskutabilní je ale výběr barvy, Bagárová by vzhledem ke svému věku mohla klidně vynést i výraznější odstín. V tomto případě by proto modelu slušely zřetelnější doplňky v podobě náramku nebo náhrdelníku. Barva vlasů a téměř neznatelný make-up ale dobře kopírují odstín šatů.

Osudová žena femme fatale

Bordó minišaty svou barevností zpěvačce úžasně padnou a během okamžiku z ní vytváří osudovou ženu typu femme fatale. Blyštivé aplikace na předním dílu modelu jsou tím pravým, co hvězdná soutěž potřebuje, navíc oděv dokonale ladí s modrým pozadím studia. Vzhledem k nápadnému zpracování už ale průsvitné rukávy působí přeci jenom trochu nadbytečně. Model by stejně dobře vypadal i bez ramínek, přičemž by unesl i drobnější náhrdelník a náušnice.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky