Monika Bagárová a její partner Makhmud Muradov zažívají chvilky největšího štěstí. O pár dní před očekávaným termínem se jim narodila dcera Rumia!

Zápasník ihned sdílel radostnou novinku se svými fanoušky na Instagramu. "Slova nejsou potřeba! Máme jí Rumia Muradova! Děkuji Ti, lásko," napsal Muradov, který se s dcerkou nechal zvěčnit pár minut po jejím narození.

Bagárová rodila císařským řezem, naštěstí ale vše proběhlo bez komplikací a ona i malá Rumia jsou v pořádku. Deník Extra.cz odhalil, jak prožívá první okamžiky se svou holčičkou, a komu z přátel se ozvala nejdřív!

Monika Bagárová si v Superstar před jedenácti lety vytvořila s některými soutěžícími silné přátelské pouto. Nejblíž má zpěvačka k Janu Bendigovi a Markétě Konvičkové a právě jim volala po porodu mezi prvními!

Kamarádi ze pěvecké soutěže pro výše zmíněný deník prozradili, jak probíhal telefonát s Bagárovou! "S Monikou jsem mluvil, byla nadšená, krásně to zvládla. Ještě večer jsem se za ni modlil, měl jsem o ni obrovský strach. Prožíval jsem to s ní úplně od začátku. Mám obrovskou radost! Ona sama je spokojená, že to měla rychle za sebou, že tam s ní byl Mach, a že je dcera zdravá. Už se strašně těším, až budu plnit povinnosti strejdy a pomáhat Monice," řekl Bendig, který je nejen blízký přítel, ale také soused zpěvačky.

Ještě více emotivně prožívala porod kamarádky Markéta Konvičková, která je sama v očekávání!

"Pro mě je to hrozně dojemné. S Monikou jsme všechno prožívaly společně, neustále jsme na telefonu. Včera jsem byla v Praze, tak jsem si ještě s malinkou vykládala přes bříško a dnes už je na světě. Vím, že termín byl později, tak jsem chtěla Moniku a malou ještě pozdravit, ráno už mi ale pípla na mobilu tahle šťastná zpráva. Má zkrátka květnovou krásku," radovala se Konvičková z porodu Bagárové!

Děvčata se prý neubránily emocím a telefonát se neobešel bez slziček štěstí!

"Monička je asi trošku vyčerpaná, ale zavolaly jsme si. Bulely jsme obě. Říkala, že jsou v pořádku, malá je zdravá a že jde odpočívat," prozradila Markéta webu Extra. Zkušenost Bagárové se jí jistě bude hodit, jelikož sama bude za pár měsíců prožívat to samé! Čerstvé mamince moc gratulujeme a přejeme hlavně hodně zdraví!