Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Backstreet Boys: Jak dnes vypadají a co dělají idoly dívčích srdcí

Backstreet boys
Backstreet boys
Zdroj: Instagram
Backstreet boys

Backstreet Boys jsou americká hudební skupina, která se řadí mezi nejúspěšnější boy bandy v historii. Prodali přes 100 milionů alb a jsou nejprodávanějším boy bandem všech dob.  I dřívější pubertální idoly ale nakonec dohání čas...

Z fešáků jsou tatíci a táhne jim na padesátku! Všichni členové kapely Backstreet Boys už jsou ženatí a dohromady zplodili šest dětí. A ačkoli jejich seskupení před lety primárně cílilo na dospívající dívky, hrají dodnes.

DNA

Loni vydali deváté studiové album nazvané DNA. Po dlouhých šesti letech nečinnosti, kdy se na jména Nick Carter, Howie Dorough, Brian Littrell, AJ McLean a Kevin Richardson málem zapomnělo.

Od dob největší slávy toho na sobě "kluci" hodně změnili, zvládli drogy, otcovství i vzájemné neshody.

Obvinění

V roce 2017 byl Nick Carter, nejspíš největší hvězda kapely, obviněn ze sexuálního napadení zpěvačky Melissy Schuman. V prohlášení zpěvák vše popřel, dle jeho slov jejich setkání bylo naprosto dobrovolné. Případ se před soud nikdy nedostal, protože aféra už byla promlčená. V těžkých chvílích, kdy o Carterovi mnoho lidí pochybovalo, mu byli kamarádi ze skupiny velkou oporou.

Dodnes se také členové Backstreet boys shodují: "Nikdy bychom se k sobě neotočili zády," shodli se v rozhovoru pro CBS News.

Carter se na nepříjemou událost snaží zapomenout v prostředí své rodiny, stejně jako ostatní členové kapely se totiž v posledních letech vyloženě našel v rodinném životě. Jak dnes on, Howie, Brian, AJ a Kevin vypadají, se podívejte v naší galerii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU