Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Předpověď Baby Vangy pro rok 2021: Některá proroctví se již plní

 Baba Vanga - bulharská věštkyně, jejíž proroctví se překvapivě plní
Baba Vanga - bulharská věštkyně, jejíž proroctví se překvapivě plní
Zdroj: WIkimedia Commons, Autor: originally bg:User:Пакко – bg:Image:Vanga.jpg, CC BY-SA 3.0, https://commo

V minulosti předpověděla události, které se skutečně vyplnily. Známá bulharská vědma Baba Vanga je díky svým proroctvím známá po celém světě. Její vize pro rok 2021 však budí strach. Přitom některé z jejích vidin se již začínají plnit!

Baba Vanga i desítky let po své smrti patří k nejznámějším vědmám světa. Během svého života totiž stačila předpovědět hned několik událostí, které lidstvo skutečně potkaly. Náhoda? Možná ano. I tak však její vize nejsou úplně nepravděpodobné. Rok 2021 bude podle Baby Vangy katastrofální, až na jednu světlou výjimku. 

Na letošní rok předpovídala Baba Vanga podle Aha! největší ekonomickou krizi, kterou lidstvo zažije. Přetrvávající epidemie koronaviru tomu „skvěle“ nahrává. Spousta lidí přišla o práci, o podnikání a kvůli nedostatku financí se musí potýkat s nejrůznějšími problémy. Stejně tak virus zamával i s celosvětovou ekonomikou. Bude snad ještě hůř?

Krize související s koronavirem má dopady snad na všechny lidské životy. Může však být spouštěčem i již dříve proběhlé migrační krize. Podle Vangy totiž v roce 2021 opět začne velká migrace uprchlíků, kteří budou chtít opustit nebezpečné a ekonomicky zasažené země. 

Baba Vanga Podle předpovědi by měla znovu probíhat velká migrace uprchlíků.  Zdroj: profimedia

Stejně tak Baba Vanga vyvěštila i nepříznivou budoucnost pro amerického prezidenta. Toho má podle Vangy potkat zvláštní onemocnění, během kterého přijde o sluch a prodělá mrtvici. Spousta lidí předpokládala, že se proroctví bude týkat dřívějšího prezidenta Donalda Trumpa, to se ale nestalo. Je tedy možné, že neznámá nemoc postihne nového amerického prezidenta Joea Bidena? Pracovní pozice je to velmi náročná a vzhledem k tomu, že je Biden nejstarším úřadujícím prezidentem, není tento scénář úplně nereálný.

„Lidstva se zmocní velký drak. Tři obři se spojí. Hodně lidí bude mít rudé (krvavé) peníze. Vidím čísla 100, 5 a hodně nul,“ předpověděla před lety podle Aha! Vanga. Podle odborníků by mohlo jít o megastáty Čínu, Rusko a Indii. Pokud by přece jen došlo ke spojení těchto tří zemí, zcela jistě by to neznamenalo nic dobrého… Hrozbou však může být i návrat Sovětského svazu. Baba Vanga kdysi předpověděla jeho rozpad, na rok 2021 pak zase jeho velké obnovení. 

Ne všechny zprávy týkající se letošního roku, potažmo let následujících, jsou však hrozivé. Slavná bulharská vědma totiž řekla, že se lidstvo brzy zbaví hrozivého onemocnění. „Na začátku 21. století se lidstvo nadobro zbaví rakoviny. Přijde den, kdy bude rakovina svázána železnými řetězy,“ nechala se Baba Vanga údajně slyšet. Tak alespoň něco pozitivního…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky