Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Asijský recept na věčný mladistvý vzhled není prý pro každého

Lure Hsu
Lure Hsu
Zdroj: Instagram @lurehsu
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Lure Hsu a její ojedinělý vzhled uhranuly na sociálních sítích už půl milión lidí z celého světa, ti hltají každou její fotografii, každý střípek z jejího života. A Lure se ráda o vše podělí. 

Taiwanská kráska je interiérová designérka a módní blogerka a její vzhled je doslova fascinující a to vzhledem k jejímu věku. Tipnete si tedy, kolik jí je let? Pravděpodobně se vám to vůbec nepodaří. Prohlédněte si galerii, kde najdete rozluštění hádanky! :-)

Zajímavostí také je, že podobně jako Lure vypadají i její dvě sestry, Lure je nejstarší a jen jedna její sestra má děti, všem třem je dohromady už více než 120 let. Ženy podle všeho mladistvý vzhled zdědily po své matce, která je sice o generaci starší, přesto ale vypadá, že je vrstevnicí svých dcer. Všechny čtyři svorně tvrdí, že za jejich mladistvým vzhledem nejsou žádné zákroky plastických chirurgů, ale dobrá asijská kosmetika a pití litrů vody denně. Nutné je také dodržovat střídmost v jídle a stravovat se po většinu týdne vegetariánsky. A samozřejmě je tu i neustálé pozitivní myšlení, které dokáže se vzhledem prý divy...

Tady najdete Lure Hsu recept na věčné mládí: 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky