Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ashley Graham: Neuvěřitelně sexy boubelka, a to jste ještě neviděli její matku!

Ashley Graham: Neuvěřitelně sexy boubelka, a to jste ještě neviděli její matku!
Ashley Graham: Neuvěřitelně sexy boubelka, a to jste ještě neviděli její matku!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (28)

Ashley Graham je nejznámější XXL modelkou, což znamená, že rozhodně neváží 50 kilo i s postelí a její míry nejsou oněch magických 90x60x90. Ashley je zkrátka kus a nejlepší na všem je, že tato sympatická bruneta vytvořila v módním světě ze své jinakosti jedinečnost!

Třicetiletá Ashley se dokonce specializuje na spodní prádlo a plavky. Jak se to mohlo stát, že ve světě, kde je modelkám ženskost vyčítána a děvčata své postavy týrají dietami a nadměrnými tréninky, uspěje žena, která je sice vysoká, ale také pořádně kyprá, bříško si musí sem tam stahovat a po těle má jasně viditelnou celulitidu? Odpověď je jednoduchá, za vším je charisma, které je nepopiratelné. Ashley jednoduše všechny přesvědčila, že i žena, která má podobné tělo jako každá druhá, může uspět v módním světě. A navíc je neuvěřitelně krásná!

Svou krásu měla po kom dědit, její matka Linda (53) se dokonce také živí jako modelka a například předvádí a fotí dceřinu kolekci plavek a spodního prádla pro všechny postavy 'Swimsuits For All'.

A jak to vypadá, když se Ashley Graham prochází po přehlídkovém mole, uvidíte tady:
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky